Görüş Bildir
Haberler
Sen Şehrini Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Sen Şehrini Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Herkes şehrini tanır. Peki sen şehrini ne kadar iyi tanıyorsun. Haydi teste!

Hiç düşünmeden hangilerinin altına imzanı atardın?

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sen şehrin içinde değilsin, şehir senin içinde!

Sen şehrin içinde değilsin, şehir senin içinde!

Sen şehrini çok seviyor ve seni sen yapan şeylerden biri olduğunu çok iyi biliyorsun. Bir kere gurbete çıkmayagör, hemen burnunda tütüyor. Peki bu çok sevdiğin, caaanım şehrinin fotoğrafını çekip oraya imzanı atmak istemez misin? Neden istemeyesin ki bu şehir senden soruluyor. O halde sana harika bir teklifimiz var. Bu güzel şehrin fotoğrafını çekerek, garanti.com.tr’de  yayımlanma şansı yakalayabilirsin. Ayrıca Canon eos 1300 D 18-55 kit fotoğraf makinası kazanma şansın da var :)  (Detaylar için tıklasana!) Kısaca sen tam yaşadığın şehrin insanısın, o güzel şehrin kokusu sinmiş üzerine; nereye gitsen seninle geliyor.

Alışıyorsun yavaş yavaş!

Alışıyorsun yavaş yavaş!

Sen yaşadığın şehre alışma aşamasındasın. Ya yeni taşındın ya da dışarı çıkmayı pek sevmiyorsun. Ama bizim seni dışarı çıkaracak bir fikrimiz var. Hemen dışarı çıkıp şehrinin fotoğrafını çekip oraya imzanı atmak istemez misin? Bizce istersin. Çünkü sana harika bir teklifimiz var. Bu güzel şehrin fotoğrafını çekerek, garanti.com.tr’de  yayımlanma şansı yakalayabilirsin. Ayrıca Canon eos 1300 D 18-55 kit fotoğraf makinası kazanma şansın da var. (Detaylar için tıklasana!) Böylece hem yaşadığın şehre alışacak hem de onun bütün güzelliklerini tanıma fırsatı bulacaksın. Hem unutma tanısan sen de çok seversin :)

Dışarı çık ve keşfetmeye başla!

Dışarı çık ve keşfetmeye başla!

Sen yaşadığın şehri pek iyi tanımıyorsun galiba. Hatta bazen yaşadığın şehirden gitmek istediğin de oluyor. Ama unutma ki ‘’Bu şehir arkandan gelecektir, sen yine aynı sokakta dolaşacaksın.’’ O yüzden dışarı çıkıp, sevmeye çalışsan daha iyi olur. Çünkü sana harika bir teklifimiz var. Bu güzel şehrin fotoğrafını çekerek, garanti.com.tr’de  yayımlanma şansı yakalayabilirsin. Ayrıca Canon eos 1300 D 18-55 kit fotoğraf makinası kazanma şansın da var. (Detaylar için tıklasana!) Unutma mutlu olmanın ilk şartı yaşadığın yeri sevmektir.

Hadi sen de anlat kendi şehirini ve böylelikle Canon eos 1300 D 18-55 kit fotoğraf makinası kazanma şansın da var! #anlatşehrini

Hadi sen de anlat kendi şehirini ve böylelikle Canon eos 1300 D 18-55 kit fotoğraf makinası kazanma şansın da var! #anlatşehrini
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Burcu Bilgin

Lan koca İstanbul'un nesini bileyim karış karış. Çözmedim bile :) Ülke kadar şehir

Azra Algz

Dışarı çık ve keşfetmeye başla bende zaten gezmek istiyodum :)

İzmirli İtalyan

Sen şehrin içinde değilsin, şehir senin içinde! e yani izmirli olmak kolay değil