Sen Ne Tarz Bir Selfiecisin?

-

Bir selfie çılgınlığıdır gidiyor. Peki senin selfie tarzın ne? Öğrenmek için haydi teste!

1. Öncelikle selfie senin için nedir?

Yaşam Tarzı
Estetik
Hatıra

2. Diyelim ki telefonunun hafızası dolacak ve son bir selfie çekme hakkın kaldı. Arka planında ne olurdu?

Arkadaşlar tabii ki!
Manzara ya da güzel ışıklandırılmış bir duvar.
Parti, maç vs. Adrenalin yani anlatabiliyor muyum?

3. Peki Instagram fotoğraflarının altında bulunan hashtagler şunlardan hangisine daha çok benziyor?

#party #crazy #nightout
#art #nature #backtoblack
#friends #bff #family
Instagram, hashtag... Neler duyuyorum ben!

4. Selfielere en çok konuk olanlardan biri de ünlüler. Peki sen hangi ünlüyle selfie çekmek isterdin?

David Beckham
Alex Morgan
Justin Bieber
Quentin Tarantino
Jennifer Lawrence
Suzanne Collins

5. Sence aşağıdaki selfielerden hangisi daha tatlı?

6. Peki aşağıdaki selfielerden hangisini sen çekmiş olmak isterdin?

7. Görseldeki selfiede sen ve arkadaşların olsa sen kaç numara olurdun?

Sen çılgın selfiecisin!

Sen tam bir selfie çılgınısın. Zamanı ve mekanı iyi kolluyor en gereken anda patlatıyorsun bir selfie. Bu yüzden partilerde, kalabalık ortamlarda selfieler senden soruluyor. Hatta yeri geliyor suyun altında bile selfie çekiyorsun. Tabii senin gibi çılgın selfie insanına da suya dayanıklı Samsung Galaxy A7 yakışır! 16 MP’lik ön kamerası ve suya dayanaklılığıyla daha iyi selfieler için Samsung Galaxy A serisinden birini Turkcell’den al, ilk taksiti Turkcell’den olsun!

Sen sanatsal selfiecisin!

Sen tam bir sanatçısın. Bu sanatçı ruhunu selfielerine de yansıtmadan edemiyorsun. Ölçüyor, biçiyor en doğru ışığı, en doğru açıyı yakalıyorsun. Arada istediğin ışığı bulamadığın da oluyor tabii ki. İşte bu yüzden 16 MP’lik ön kamerasıyla Samsung Galaxy A5 tam sana göre. Daha mükemmel sanatsal selfieler için Samsung Galaxy A serisinden birini Turkcell’den al, ilk taksiti Turkcell’den olsun!

Sen hatırlatan selfiecisin!

Her şeyden önce şunu söyleyelim senin hafızan muhteşem. Hiçbir anıyı, hiçbir detayı unutmuyor yeri geldiğinde hatırlatıyorsun. Çünkü sen hayatta insan, hatıra biriktirenlerdensin. Birlikte gidilmiş bir tatili, birlikte yapılmış bir kahvaltıyı her şeyi selfie olarak depoluyorsun. Bu 256 GB’a kadar arttırılabilir hafızasıyla Samsung Galaxy A3 tam sana göre. Daha çok selfie ve daha çok anı için Samsung Galaxy A serisinden birini Turkcell’den al, ilk taksiti Turkcell’den olsun!

Her Şey İçin Galaxy A, Galaxy A İçin Turkcell Yeter!

Detaylar için tıklayınız.

A post shared by @onediocomtest on

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

Sen hatırlatan selfiecisin! Her şeyden önce şunu söyleyelim senin hafızan muhteşem. Hiçbir anıyı, hiçbir detayı unutmuyor yeri geldiğinde hatırlatıyorsun. Çünkü sen hayatta insan, hatıra biriktirenlerdensin. Birlikte gidilmiş bir tatili, birlikte yapılmış bir kahvaltıyı her şeyi selfie olarak depoluyorsun. Bu 256 GB’a kadar arttırılabilir hafızasıyla Samsung Galaxy A3 tam sana göre. Daha çok selfie ve daha çok anı için Samsung Galaxy A serisinden birini Turkcell’den al, ilk taksiti Turkcell’den olsun!

gecetanricasi

Sen hatırlatan selfiecisin! Her şeyden önce şunu söyleyelim senin hafızan muhteşem. Hiçbir anıyı, hiçbir detayı unutmuyor yeri geldiğinde hatırlatıyorsun. Çünkü sen hayatta insan, hatıra biriktirenlerdensin. Birlikte gidilmiş bir tatili, birlikte yapılmış bir kahvaltıyı her şeyi selfie olarak depoluyorsun.

nurcii

Sen tam bir sanatçısın. Bu sanatçı ruhunu selfielerine de yansıtmadan edemiyorsun. Ölçüyor, biçiyor en doğru ışığı, en doğru açıyı yakalıyorsun. Arada istediğin ışığı bulamadığın da oluyor tabii ki.

bsecnkr

A7 kullanıyorum 1 buçuk yıldır ön ve arka kameradan gayet memnunum. Hatta note ( hangisi oldgunu bilmiyorum) kullanan bir arkqdaşım benimkinin ön kamerasına bayıldıgını söylemişti .😊😊😊

loreyn_ceyn_star

Sen tam bir selfie çılgınısın. Zamanı ve mekanı iyi kolluyor en gereken anda patlatıyorsun bir selfie. Bu yüzden partilerde, kalabalık ortamlarda selfieler senden soruluyor. Hatta yeri geliyor suyun altında bile selfie çekiyorsun.

Başlıklar

InstagramSamsungTurkcelltatlı
Görüş Bildir