Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Ne Kadar Girişimci Bir Ruha Sahipsin?

-

Az sonra sana yönelteceğimiz 5 soruyla, girişimcilik kariyerinle ilgili önemli bir dönüm noktasının haberini seninle paylaşacağız. Girişimcilik kariyerine yön verecek test sonucuna hazır mısın?

1. Sosyal medyada birilerini çok sıkı takip eden ve neler yaptıkları hakkında detaylı bilgi toplayan bir yanın var mı?

Evet, hem de nasıl!
Çok fazla olmasa da evet.
İşim olmaz.
Kim takip etmiyor ki?

2. İlkokul arkadaşın bir iş kurmuş ve oldukça da başarılı olmuş. Çok lüks bir restoranda karşılaştınız. En merak ettiğin şey ne olur?

Hangi arabaya bindiği
Eski sevgilisi ile hala görüşüp görüşmediği
Parayı nerden bulduğu
Uygun bir zamanının olup olmadığı

3. Telefondan birkaç bir şey okuyorsun, bir anda çok başarılı iş insanları ile ilgili bir yazıya rastladın. İlgini çeken şey ne olur?

Kendilerini nasıl geliştirdikleri
Ne kadar zengin oldukları
Bir günlerini nasıl geçirdikleri
Örnek aldıkları birilerinin olup olmadığı

4. Genellikle hangi tarz kitap ve film seversin?

Bilim Kurgu
Fantastik
Macera
Romantik

5. Zorluklara tek başına mı göğüs gerersin yoksa ekip ruhuna inanır mısın?

Beni kimse benden iyi anlayamaz
Arkadaşlarım olmadan biraz eksik gibiyim sanki
Bir kişiyle futbol oynanmaz
Takım lideri bensem sorun yok :)

Girişimcilik dünyası sıkı dur!

static.celebuzz.com

Yeni bir aktör sahneye çıkıyor! Sen başarıya ulaşmak için gerekli azim ve çalışma hevesine sahip birisin.  Seni diğerlerinden ayıran en büyük özelliğin odaklandığın başarı için sonuç alana kadar çalışman.
Girişimcilik yolunda başarıya ulaşmak için büyük bir adım atabilirsin. Ne duruyorsun? Ekibini kur, iş fikrin ile TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması'na katıl! Buradan başvurabilirsin!

Artık senin sıran gelmedi mi?

fastpic.ru

Tamam tamam biraz başkalarının ne yaptığı ile fazla ilgileniyorsun ama bu düzeni değiştirme vaktin geldi. Bugünlerde aklına gelen bir fikrini neden TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! yarışmasına başvurarak değerlendirmiyorsun? Belki de aradığın fırsat budur? Buradan başvurabilirsin!

Bu Gençlikte İş Var!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-izmir-ibis

Girişimcilik dünyası sıkı dur! static.celebuzz.com Yeni bir aktör sahneye çıkıyor! Sen başarıya ulaşmak için gerekli azim ve çalışma hevesine sahip birisin. Seni diğerlerinden ayıran en büyük özelliğin odaklandığın başarı için sonuç alana kadar çalışman. Girişimcilik yolunda başarıya ulaşmak için büyük bir adım atabilirsin. Ne duruyorsun? Ekibini kur, iş fikrin ile TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması'na katıl! Buradan başvurabilirsin!

gokcetoo

Girişimcilik dünyası sıkı dur! Yeni bir aktör sahneye çıkıyor! Sen başarıya ulaşmak için gerekli azim ve çalışma hevesine sahip birisin. Seni diğerlerinden ayıran en büyük özelliğin odaklandığın başarı için sonuç alana kadar çalışman. Girişimcilik yolunda başarıya ulaşmak için büyük bir adım atabilirsin. Ne duruyorsun? Ekibini kur, iş fikrin ile TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması'na katıl!

cikolatali-pasta

Artık benim sıram gelmedi mi

cikolatali-pasta

Bir bana mı artık senin sıran gelmedi mi çıktı

penguen-geri-dondu

Artık senin sıran gelmedi mi? bana da :)

justice_fighter

Girişimcilik dünyası sıkı dur! Yeni bir aktör sahneye çıkıyor! Sen başarıya ulaşmak için gerekli azim ve çalışma hevesine sahip birisin. Seni diğerlerinden ayıran en büyük özelliğin odaklandığın başarı için sonuç alana kadar çalışman.herkese aynı cevap çıkmış aq..

4everock631

GÜZEL REKLAM

Başlıklar

GirişimciKitap
Görüş Bildir