Sen Ne Kadar Fedakar Bir Annesin?

70PAYLAŞIM

Çocuklarını sevgiyle büyüten, onun mutluluğu için elinden geleni yapan ve özen gösteren her anne fedakar bir annedir. Soruları cevapla, ne kadar fedakar bir anne olduğunu gör!

1. Kendini nasıl bir anne olarak görüyorsun?

2. Çocuğunla birlikte yapmayı en çok sevdiğin şey hangisi?

3. Akşam yemeğinde ne pişireceğine karar verirken önceliğin hangisi?

4. Çocuğun dersinde başarısız oldu. İlk tepkin ne olurdu?

5. Çocuğun salonun ortasında maç yapsa ne yapardın?

6. Sağlıklı bir çocuk yetiştirmek için olmazsa olmaz kuralın ne?

7. Çocuğunuzun bir derdi olduğunu fark ettiniz ama size açılamıyor. Ne yapardınız?

Fedakarlıkta Hafize Anneyle Yarışırsın!

Sen öyle bir annesin ki çocukların aklına düşer düşmez gözleri yaşarabilen bir yapıya ve onların her ihtiyaç duyduğu anda yanlarında olabilen bir anne içgüdüsüne sahipsin. Her sabah kahvaltısını özenle yapıp gönderir, her akşam önünden bir tas çorbasını eksik etmezsin.

Fedakarlıkta Sınır Tanımıyorsun

Senin için çocukların her şeyden önce gelir. Onlar olmadan ne uzun soluklu planlar yapabiliyor ne de sağlıklı kararlar verebiliyorsun. Hayatına girdikleri anda seni esiri olarak aldıklarını bilsen de bu durumdan zerre rahatsızlık duymuyorsun.

Fedakarsın ama Gerçekçisin de!

Kuralcı ve otoriter bir karaktere sahip olduğunu biliyoruz ama içten içe de fedakar bir annesin. Çocuklarına her an sevgisini rahatça gösterebilen ama yeri geldiğinde de otoriter tavrından vazgeçmezsin. Sadece onlar için çalışıp didiniyor onlar için yaşıyorsun. Geleceklerini şimdiden güvenceye almaya çalıştığını biliyoruz ve seni takdir ediyoruz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baharltlp

Fedakarlıkta Sınır Tanımıyorsun Senin için çocukların her şeyden önce gelir. Onlar olmadan ne uzun soluklu planlar yapabiliyor ne de sağlıklı kararlar verebiliyorsun. Hayatına girdikleri anda seni esiri olarak aldıklarını bilsen de bu durumdan zerre rahatsızlık duymuyorsun.

goek-berk-soenmez

benim annem fedakarlıkta sınır tanımaz

deniz-tan1

anne olmayıp çözenler

zekiye-kzm

Gelecekteki oğlum annen sadece onedio test yaparak fedakar bi anne olduğunu öğrendi umarım ultra yakışıklı, akıllı ve kel babanla kıymetimi anlarsınız 💕 💞

almina-kaya1

Fedakarlıkta Sınır Tanımıyorsun Senin için çocukların her şeyden önce gelir. Onlar olmadan ne uzun soluklu planlar yapabiliyor ne de sağlıklı kararlar verebiliyorsun. Hayatına girdikleri anda seni esiri olarak aldıklarını bilsen de bu durumdan zerre rahatsızlık duymuyorsun

Görüş Bildir