Görüş Bildir
Haberler
Sen Kimin Aşkosusun?

etiket Sen Kimin Aşkosusun?

Aşko testi çözdüğümüz zaman öğrenebiliyor muyuz?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Yaşını da seç.

3. Kendini nasıl biri olarak görüyorsun?

4. Sevgilin olacak kişide en çok neye dikkat edersin?

5. Peki sence ilk buluşma nerede olmalı?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Şu anki ilişki durumundan bahset desek?

7. Son olarak ölmeden önce mutlaka yapmak istediğin şey bunlardan hangisi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

O'nun aşkosusun!

O'nun aşkosusun!

Sen sevgilininin aşkosusun. O kadar güzel bir birlikteliğiniz var ki etrafınızdaki insanlar kıskançlığından çatlıyor. İlişkinizde olan güzel arkadaşlığınız dillere destan. Sizi dışarıdan görenler yakın arkadaş olduğunuzu düşünüyor. O kadar güzel bir muhabbetiniz var. Hem sevgili hem de iyi arkadaş olmayı çok iyi başarmışsınız. Umarız bu güzel ilişkiniz bozulmadan sonsuza dek sürer.

Ailenin aşkosusun!

Ailenin aşkosusun!

Sen ailenin biricik neşe kaynağısın. Ya sen ne kadar güzel bir evlatsın, ne kadar hayırlı bir çocuksun. Yok yok bu kadarı yetiştirmeyle olmaz, içten geliyor seninkisi. Sen her konuda ailenin yanındasın, onlarla iyi zamanda da kötü zamanda da hep birliktesin. Sen ailem olmazsa ben bir hiçim diyenlerdensin. Annen ve baban da bunun farkında ki senin üstüne titriyorlar, seni el üstünde tutuyorlar. Hadi bakalım ilerde aynı performansı kendi kurduğun aile için de göster. Bi'tanesin sen bi'tanesin...

Arkadaş grubunun aşkosusun!

Arkadaş grubunun aşkosusun!

'Hah işte ortamın neşesi de geldi' dedikleri sensin. Sanki sen olmadan eğlence bir türlü başlamıyor. Sen geldiğinde masada hemen bir hareketlenme başlıyor, sana herkesi görebileceğin bir yer açılıyor ve sohbetin odak noktası hemen sen oluveriyorsun. Eğlenceli anıların, geçmişe dair pek çok şeyi çok iyi hatırlaman, neşeli sözcüklerin ile grubu ateşliyorsun. Sen gruba gençlik aşısı yapıyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
317
196
118
95
37
31
20
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?