Görüş Bildir
Haberler
Sen Hangi Efsane Oyun Karakterisin?

Sen Hangi Efsane Oyun Karakterisin?

Onlar neredeyse hayatımızın bir parçası. Çocukluğumuz, gençliğimiz, her şeyimiz... Bakalım sen o efsane oyun karakterlerinden hangisiymişsin. Haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Temel bir soruyla başlayalım. Sabahın erken saatlerinde nasıl hissedersin?

2. Diyelim ki iki arkadaşın senin yanında çok fena tartıştılar, senin ara buluculuk yöntemin aşağıdakilerden hangisi olur?

3. Şimdi bize rüyalarına giren tatili biraz anlat.

4. Şartlar ne olursa olsun seni kesinlikle mutlu edecek favori aktiviten hangisi?

5. Ruh eşin olabileceğini düşündüğün o adamı / kadını anlat bize biraz da.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Diyelim ki o ruh eşini buldun. Fakat o bir vefasız çıktı ve seni aldattı. Tepkin ne olurdu?

7. Bir şeyler düşünmeden uyumak zordur biliriz. Peki gözlerini kapatır kapatmaz senin aklına gelen ilk şey ne?

8. Hazırsan son sorumuz geliyor. Aşağıdakilerden sadece birini satın alma hakkın var diyelim. Hangisini alırdın?

Super Mario!

Sen ! Küçük, sevimli insan! Hayatın boyunca etrafına neşe saçan, bu şekilde yaşamayı kendine ilke edinmiş bir karakterin var. Her şeye iyi yönünden bakmak, pozitif ve aktif olmak resmen senin yaşam tarzın olmuş.Çok Duygusalsın, ilişkide romantizm olmazsa olmazın. Ayrıca Arkadaş ortamının da jokerisin; eğlencelerin, bol kahkahalı aktivitelerin vazgeçilmezisin. Çünkü hayat senin için bir eğlenceli oyun! Peki bu oyunun içerisinde başka bir oyuna daha var mısın?

Lara Croft!

Çekici, kıvrak zekalı ve maceraperest ! Evet senin için söylenecek kelimeler bunlar! Oldukça hareketli olmana rağmen estetik görünmeyi başaran ender insanlardan birisin. İçindeki macera isteği bitmek tükenmek bilmiyor, ee tabii bu kadar maceraperest olunca olur olmadık ne varsa pat diye seni buluyor! Gizemli yönünü de hafife almamak lazım, bilinmeyeni araştırmak ve ortaya çıkarmak senin işin diyebiliriz. Çok kıvrak zekalısın, mantığını bolca kullanmaktan duygularına vakit kalmamış gibi gözüküyor, biraz kalbine doğru eğil.

Ezio!

media.giphy.com

Sevgili Asilzade, evet sen tam bir asilzade ruhlusun. Hayatındaki en ufak ayrıntı bile kaliteli ve sıra dışı olmalı. Kendinle eş değer bir yaratık olduğunu düşünmediğinden, genelde yalnız takılıyorsun, çünkü en cool sensin! Bu havalı görüntünün altında çok ince bir zeka var. Analizlerini bin bir kurguyla yapıp, uzun vadeli ve düşünülmüş planlar hazırlıyorsun, bu senin beyin jimnastiğin. Aceleci değil, yavaş ve sindire sindire yaşıyorsun. Hızlı karar vermen gereken zamanlar senin için bir sınav diyebiliriz ya da bol aksiyonlu bir oyun!

Kratos!

Etrafına sürekli adalet aşılamak ve haksızlıkları ortadan kaldırmak gibi bir misyonun olduğunu düşünüyorsun. Adalet konusunda kendine güvenen ve oldukça güçlü bir karaktersin. Haklı olanı savunmak ve haksız olanla savaşmak senin özünde var!  Her şeyi açıkça insanların yüzüne söylemezsen rahat uyuyamazsın, tamam bunlar süper erdemler ama açık sözlü ve agresif tavrın ikili ilişkilerinde seni zorlayabilir, ayrıca bu halinden kendinde yorulabilirsin, biraz kendini törpülemeli ve oyunu kurallarına göre oynamalısın.

Bir efsanenin peşinden gitmek istiyorsan o zaman mutlaka %100 yerli ve %100 aksiyon dolu Zula dünyasına adım atmalısın!

Bir efsanenin peşinden gitmek istiyorsan o zaman mutlaka %100 yerli ve %100 aksiyon dolu Zula dünyasına adım atmalısın!

Üstelik oynamak için aşırı gelişmiş sistem gereksinimleri içeren bir bilgisayara sahip olmana da gerek yok!

Sen de Zula’ya kayıt olup hemen ücretsiz oynayabilirsin!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın