Seda Sayan'ın Bukalemunlara Taş Çıkartan Değişimi ve Hayatına Dair Çarpıcı Detaylara Yakından Bakın

16PAYLAŞIM

Şoklara girdim şoklardan çıktım. Bir insan nasıl bu kadar değişebilir?

Kim derdi ki evden kaçan şu kızlardan bir tanesi gün gelecek Türkiye'nin en ünlü ismi olacak diye? Kimse demezdi herhalde...

15 yaşındayken hayalleri uğruna evden kaçan Aysel, önce düğün salonlarında sonra da gazinolarda üvertür olarak sahneye çıkmaya başladı.

Tabii bu arada sahneye çıkmak için yaşını büyüttüğü de söyleniyor, ne kadar doğru bilemiyoruz. Normalde 1962'liymiş ama mecburen 1959 yapmak zorunda kalmış.

Organizatör Turgut Akyüz'le yaşadığı ilişkiden sonra da Stardust Gazinosunda artık üvertür değil, assolist olarak yoluna devam etti.

Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın kaprisli assolistlerden ve yüksek paralardan bıkması sebebiyle de Harika Avcı ile birlikte ders aldırılmaya başlandı.

Böylece eğitimli olmayan assolist dönemi de başlamış oldu. Şimdi o günden bugüne Seda Sayan'da değişim yok diyenin gözleri muhtemelen bozuktur. Örneğin şurada adı Seda değil Brigitte olsa yadırganmazmış.

Özel televizyonların hayatımıza girmesiyle daha da çok gördüğümüz Seda Sayan, hemen hemen her tarzı denedi herhalde.

Eski fotoğraflarına bakarsanız en büyük fark düşük gözlerinin kalkması. Bariz bir göz estetiği var, o baygın bakan gözler şimdi çipil çipil.

Seda Abla'nın bir de balık etli hali var, bu fotoğraf da o dönemden. Zaten kalça ve belden yağ aldırma, gıdıyı toparlatma operasyonları da bu dönemlere denk geliyor.

Mahsun Kırmızıgül'le birlikteyken denediği şu kaküllü Jennifer Lopez saçı da güzel duruyordu, yalan yok. Fakat kendisi sabit durmayı bek sevmez.

Soner Yapçacık ile yaptığı evlilik zamanında kestirip kahverengiye boyadığı saçları da herhalde kendisi için denediği en marjinal stillerden.

Fakat şu hali pek bir güzeldi, bu dönemde de yanılmıyorsam Gökhan Şükür ile evliydi. Sonra kocasıyla da, saçlarıyla da vedalaştı zaten.

Bir de şöyle bir denemesi var ki bana kalırsa çok korkunç. Burada çok büyük ihtimalle çene kontöründe dolgu var. Kaşların rengi açılmış, dudak dolgusu bi değişik... Böyle kalmadığı aşırı isabet olmuş.

Sonrasında da durdurulamayan bir estetik arzusu oluştu kendisinde, zaten bunu da hiç saklamadı. Gözleri çektirdi iyice mesela...

Fransız askısını da basınca oldu mu sana gepgergin bir surat! İnsan bakarken bir tuhaf oluyor ama Seda Sayan'ı görüp aynı işlemi yaptıran birçok kadın var, bunu da biliyoruz.

En son Demet Akalın'a laf sokarken çektiği videoda gördük ki Seda Ablamız, Bacıların Bacısı gereğinden fazla gergin duruyor. Hatta gülerken zorlandığı bile belli neredeyse. Kendisi mutluysa bize halt etmek düşer tabii, o ayrı...

Yalnız gidişat yüzlerce ameliyat geçirip Ken'e benzemeye çalışan Rodrigo Alvez'i gösteriyor. Yapma bacım, kulun kurbanın olayım yapma. Yeter bu kadar, vallahi güzelsin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tenay2021

bünye gücüyle iktidarda.

sergo

Tamm bir varoş, tamm bir gereğinden fazla değer verilen kişidir kendisi! Hiç mi hiç hoşlanmıyorum

blackpinkeasigim

12. foto Bella Hadid?

tc-elif

Hepsi birbirinin aynı kafamı ne tarafa çevirsem aynı suratlar aynı mimikler bir fabrikadan çıkmış yapma bebekler gibi sanki Kızılay dağıtmış. Doğal güzellik bulmak artık çok zor ve daha kıymetli 😒

eylulmuffin

ben hiç görmüyorum estetikli yolda Herkes öyle değil gjkdgjfkgk

destina3535

Nasil bir dil bu?? Aynaya bakinca mutluysa bize ne, 'bukalemunlara tas çıkartan değişimi' ifadesi olmamış, saygısızlık resmen değiştirin lütfen.

ripchazychaz

ifadede bir saygisizlik yok bukalemunlar renk degistirir, kadin da imaj degistiriyor benzetmenin temeli bu. Her boka duyar kasmayin artik

Görüş Bildir