Seçeceğin Kıyafetlere Göre Hangi Makyajı Yapman Gerektiğini Söylüyoruz!

-
Abone ol

Çöz ve öğren!

1. Okulun tanışma partisi var. Bu partiye nasıl gitmeyi tercih edersin?

2. Tişörtlerden hangisi daha çok ilgini çekti?

3. Bu pantolonlardan hangisi ilk tercihin?

4. Söyle bakalım, dolabını açarsak en çok hangi tarzda çorap görürüz?

Patik Çorap
Babet Çorap
Soket Çorap
Külotlu Çorap

5. Bu gömleklerden birini seç.

6. Son olarak bu ayakkabılardan hangisi senin tarzın?

Sen klasik bir makyaj uygulamalısın!

Senin yüz tipin ve cilt tonuna en iyi gidecek makyaj tarzı kesinlikle klasik olanlar! Eyeliner & maskara ile ortaya çıkarılmış gözler, kırmızı ya da pembe tonlarında bir ruj ve hafif de allık. Hem gösterişli hem de bir o kadar sade. Tıpkı sen ve tarzın gibi!

Sen iddialı bir makyaj uygulamalısın!

Senin yüz tipin ve cilt altı tonuna en uygun makyaj tarzı kesinlikle iddialı olanlar. Çünkü öylesine şanslısın ki, ne tarz bir makyaj yaparsan yap; tarzın da, yüz şeklin de onu rahatlıkla kaldırabiliyor. Eh durum böyle olunca neden sınırları biraz daha fazla zorlamayalım ki? Renkli&dikkat çekici rujlar ve iddialı farlar güçlü yüz hatların sayesinde sende harika duruyor. İmrenmedik desek yalan olur!

Sen doğal bir makyaj uygulamalısın!

Senin yüz tipin ve cilt altı tonuna en çok yakışacak makyaj kesinlikle doğala en yakın olanlar. Neden mi? Çünkü hem yüzüne hem de cildine dair her şey kusursuz denilebilecek kadar güzel. Eh durum böyle olunca onu makyajla kapatmak da büyük hata olur. Bu nedenle makyajını nude ve pembe tonlarında, oldukça hafif ürünlerle yapmalı; güzelliğini kesinlikle gölgelememelisin!

Sen Nude makyaj uygulamalısın!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin makyajın kesinlikle nude makyaj! Senin için makyajın öyle ekstra renkli, abartılı olmasına gerek yok. Yüzünü güzel göstersin ve doğal dursun yeter! Bu yüzden mat nude tonlar kullanmayı tercih ediyorsun. Çok da iyi ediyorsun! Sonuçta nude makyaj modern kadınların makyajı!

Yok gibi makyaj uygulamalısın!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin makyajın kesinlikle yok gibi makyaj! Sen zaten öyle abartılı olmayı hiçbir zaman sevmezsin, daima sadelikten yanasın. Yok gibi makyaj da zaten tam olarak böyle, ne var ne yok! Senin zaten sahip olduğun doğal güzelliği daha da ortaya çıkaran bu makyaj seni değiştirmeden daha çok sen yapıyor!

Islak görünümlü makyaj uygulamalısın!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin makyajın kesinlikle ıslak görünümlü makyaj! Neden mi? Çünkü sen farklı ve uyumlu bir insansın. Her ortamda o ortama göre davranmayı bilir, ama yine de çok küçük bir hareketinle bile olsa farkını koyarsın. İşte ıslak makyaj da tam olarak böyle! Çok abartılı ve renkli de olabilir, son derece sade ve doğal da! Ama o parlaklığın verdiği ıslak görünüm ile farkını daima ortaya koyar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Sen Nude makyaj uygulamalısın! Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin makyajın kesinlikle nude makyaj! Senin için makyajın öyle ekstra renkli, abartılı olmasına gerek yok. Yüzünü güzel göstersin ve doğal dursun yeter! Bu yüzden mat nude tonlar kullanmayı tercih ediyorsun. Çok da iyi ediyorsun! Sonuçta nude makyaj modern kadınların makyajı!

queen_of_the_7_kingdoms

Sen iddialı bir makyaj uygulamalısın! Senin yüz tipin ve cilt altı tonuna en uygun makyaj tarzı kesinlikle iddialı olanlar. Çünkü öylesine şanslısın ki, ne tarz bir makyaj yaparsan yap; tarzın da, yüz şeklin de onu rahatlıkla kaldırabiliyor. Eh durum böyle olunca neden sınırları biraz daha fazla zorlamayalım ki? Renkli&dikkat çekici rujlar ve iddialı farlar güçlü yüz hatların sayesinde sende harika duruyor. İmrenmedik desek yalan olur!İkisini de yapıyorum..

Görüş Bildir