Görüş Bildir

etiket Sana Verdiğimiz 1500 TL'yi Aşmadan Zara'dan Alışveriş Yapabilecek misin?

Haberler
> Test
> Sana Verdiğimiz 1500 TL'yi Aşmadan Zara'dan Alışveriş Yapabilecek misin?

Hadi bakalım elinde 1500 TL var. Zara'dan kendine güzel bir şeyler seç. Ufak bir not sakın siteden fiyatlara bakayım deme :)

Seç bakalım.

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Tebrikler paranı arttırmayı başardın!

Valla sen bu işi biliyorsun. Bir güzel alışverişini yaptın şimdi bir de yorgunluk kahveni alabilirsin. Sen her zaman bütçene göre hareket ediyor ve kendini zor duruma düşürmüyorsun. Mağazaya girince kendini kaybeden birçok kişiyi düşünürsek sen irade konusunda epey yeteneklisin. Ne diyelim güle güle kullan!

Tamı tamına yetti!

Mağazada elinde hesap makinenle bir sağa bir sola koşturan sen misin? Çünkü seçimlerinle bizi şok ettin. Paran tamı tamına yetti. Bunun sırrı nedir hemen bir açıklama istiyoruz senden. Bizim de bu taktiklere ihtiyacımız var...

Bu arada ufak bir not; eğer kendini birazcık daha sıkarsan paranı çok güzel arttırabilirsin. Bir de bunu dene. Eminiz ki sen bu işte de çok başarılı olacaksın.

Maalesef paran yetmedi!

Üzgünüz ama kasada birkaç parça eşyanı bırakmak zorundasın...

Tabii şimdi sen de haklısın. Giriyorsun mağazaya cennet! Her şeyi almak istiyorsun ama bu işler maalesef öyle olmuyor. Bütçeni bilerek hareket etmen senin için her zaman daha iyi olur. Gerçi seni de anlıyoruz. Tarz bir kadın olmak o kadar ucuz olmuyor. Bu işler hep pahalıya patlıyor. Sen de elindekini sakınmadan harcamak istiyorsun...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
833
368
353
261
86
62
61
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?