Görüş Bildir
Haberler
Samsung Galaxy S6’ya microSD Kart Desteği Sağlayan Şarjlı Kılıf

Samsung Galaxy S6’ya microSD Kart Desteği Sağlayan Şarjlı Kılıf

Onedio Medya
21.07.2015 - 12:28

Bazı yeni üst seviye akıllı telefonlarda artırılabilir hafızaya yer verilmemesi bazı kişiler için can sıkıcı olabiliyor. Özellikle de fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları devamlı olarak yanında taşımak isteyen kullanıcılar farklı alternatiflere yönelmek zorunda kalıyor. Galaxy S6’ya microSD kart desteği ekleyen bu kılıf ile söz konusu sorun kökten çözüme kavuşuyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Incipio’nun Offgrid adı verilen şarjlı kılıf 3.700 mAh pil ile birlikte geliyor.Böylece Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge‘in kullanım süresi ikiye katlanıyor. SD kart girişi 128 GB’a kadar microSD kartın kullanılmasına izin veriyor. Ancak microSD kart ve ekstra pilin aynı anda kullanılmasının mümkün olmayacağı belirtiliyor.

Ayrıca telefonun daha kalın olmasına neden olan kılıf takıldığında, 6,8 milimetre olan telefonun kalınlığı 15,24 milimetreye yükseliyor. Eğer microSD kart desteğine kavuşmak ve Galaxy S6’ya fazladan kullanım süresi sağlamak adına tasarımdan feragat etmek sizin için sorun değilse 89 dolara satılan kılıfın detaylarına ve satın alım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam