Şahan Gökbakar Ayasofya'ya Gidip Sosyal Mesafe Kurallarına Uymayan İnsanları İroni Yaptığı Paylaşımıyla Eleştirdi!

2.3bPAYLAŞIM

Yorum sizin...

Gündeme geldiği ilk günden itibaren birçok tartışmaya konu olan Ayasofya Camisi, bugün 86 yıl sonra ilk kez ibadete açıldı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren de vatandaşlar akın akın bölgeye gelmeye başladı ve kısa sürede namaz kılma alanları doldu.

Vali Yerlikaya da yoğunluk nedeniyle girişlerin durdurulduğunu açıkladı.

Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz;

Canlı | Ayasofya 86 Yıl Sonra Cuma Namazı ile Cami Olarak Açılıyor - onedio.com
Canlı | Ayasofya 86 Yıl Sonra Cuma Namazı ile Cami Olarak Açılıyor - onedio.com

Tabii koronavirüsle mücadele edilen şu günlerde bu kadar insanın bir araya gelmesi ve sosyal mesafe kurallarına uyulmaması bazı vatandaşları tedirgin etti.

Onlardan biri de ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'dı. Gökbakar, Instagram hesabından ironi yaptığı bir story paylaşarak sosyal mesafe kurallarına uymayanları eleştirdi.

Ayasofya'daki kalabalığın olduğu fotoğrafla insanların iç içe olmasına tepki gösterdi.

Bu paylaşımın ardından ünlü oyuncuya bazı kullanıcılar tepki gösterdi.

@anjiotensinn2

@_Ezelden_Urfali

@Muhendis_Banu

@bisnevkayra

Sizin düşünceniz ne? Sizce Şahan Gökbakar haklı mı?

@esraylcnkyaa

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
evilclown

Allah çağırınca gitmeyenler show için koşa koşa gittiler. Riyakarlık değil de ne? Şirk değil de ne? Onlara Maûn Suresi 4-7'yi hatırlatırım.

eylulmuffin

Videodaki yürüyüş o kadar absürt ve garip ki. Namaz kılmaya gidiyorlar güya ama daha çok eylem yapıyorlar gibi görünüyor. Demek ki insanların Allahu Ekber denince irkilmelerinde bir haklılık payı varmış. Ayaklanmış gibi gidiyorlar bir yere. Bir ülkenin cumhurbaşkanı diplomatik olmalı. Bu gördüğüm, dini alet ederek Ayasofya üstünden siyaset yapmak, başkalarının dini inancına saygı duymadan dış devletleri kışkırtmak, insanları din adı altında kandırmak. Ayasofya'yı camiye çevirmenin amacı başka dine inanan ülkeleri tehdit etmek, gözdağı vermekten başka bir şey değil. Z kuşağı yazmış oraya ajans. Ak partiyi Z kuşağı destekliyor gözdağı veriliyor aynı zamanda muhalefete. Ülkeyi tefeciler almış eline döndürüp duruyor işte.

huma0

Bu adam o kadar boş bir insan ki. Eleştirmek için eleştiriyor. Lan madem bu kadar önemli sosyal mesafe öbür ihlal edenler için niye sesin çıkmıyordu. Ünlü ettiğimiz insanların yüzde 90’ı boş beleş insanlar ya.

anil-ozkan-oz

İslamiyet için ölmeyi göze alan insanları para için ölmeyi göze alan bir insan asla anlayamaz. Onlar kitaba elini basar yemin eder. Sen ise paraya el basar yemin edersin şahancığım..

metefatiht

lan orospu çocuğu bugüne kadar birçok yerde senin desteklediğin sempati duyduğun kesimden ve görüşten insanlarda dahil olmak üzere birçok şekilde topluca insanlar bir arada bulunup sosyal mesafeyi ihmal etti sen hiçbirini eleştirmedin de gidip bunamı takıldın mk ecnebi tohumu seni.

metefatiht

Lan gerizekalı bunun onunla ne alakası var alakaya musakka ne güzel bir kafan var m k ya :D ASDADSDASD Hiçbir zaman hiçbir yerde yanlışı ve haksızlığı savunacak değilim oradada bir yanlış var ve onuda savunmam bunu diyorum.

metefatiht

Bende sana şunu sorayım pınar gültekini katleden yavşakta azgın yobaz ama chpli sen buna ne diyorsun ?

metefatiht

Bravo sayın profesör orta doğu uzmanı seni ne kadar güzel bir kafan var hakikaten, ortadoğu üzerinden insan genellemesi yapmakda sana düşer ya zaten genelde insanları mensup oldukları görüşlere kriterlere göremi değerlendirirsin yoksa kişiselmi çünkü bir kişinin yanlışından dolayı pireye kızıp yorgan yakan insan etkileşimi uyadırdın bende yanlışın görüşü yada zihniyeti olmaz yanlış yanlıştır doğruda doğru. Ayrıca bir zavallısın ki yine avane bir yerden örnek gösterip genelleme yapıyorsun ne biliyorsun müge anlıda ki insanları, sordunmu, birde madımak olayları gibi olayları tek taraflı okuma derim çünkü bu olaylar seni biraz aşar belliki oradaki olayların da sadece buz dağının görünen yüzünü bildiğin ortada. Ayrıca kesin şu konuyu farklı yerlere çekip sürekli sorular sorarak tartışma kazanma yönteminizi. Yemiyoruz çünkü, yemiyorum. Bu içerik ve yaptığım yorumda kal yoksa bana burada milattan öncesine başlayıp masal okumaya kalkacaksın.

evilclown

Ulan ülkeye bak " senin sapığın benim sapığım" diye partili sapık yarıştırır oldu millet :D Yemin ederim "Bunlar katiyyen eğitilmezdir" videosu aklıma geldi :D

metefatiht

lan gerizekalı bizim kimseyle bir derdimiz yok sapık mapık falan yarıştıranda yok bu yoruma atlayan lavuk alakasız bir yerden örnek gösterdi bende ona gösterdim hepsi bu, aha işte yazdıklarını görüyorsun azgın yobaz dinci diyor suçluyor birilerini suçlamaya gelince herkesin önde gideni bayrak tutanı bunlar, ben onun bu taraf belirten suçlayıcılığına diğer bir tarafın örneğini verdim, kendisi bir taraf belirtiyor.

Görüş Bildir