Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece En Yakın Arkadaşların Tam Puan Alabileceği Test!

-

Bu testimiz iki kişilik. Önce sen çöz, ardından en yakın arkadaşına gönder! Bakalım aynı puanları alabilecek misiniz?

1. Başlayalım!

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

100 PUAN!

Daha iyisi yok! Kesinlikle kusursuz! Bakalım en yakın arkadaşın senin kadar başarılı olabilecek mi? Testi hemen ona gönder!

80 PUAN!

Kesinlikle çok başarılı. Arkadaşını nasıl tanıdığını sorgulamıyoruz bile! Bakalım en yakın arkadaşın kaç puan yapacak? Şimdi hemen ona gönder!

60 PUAN!

Gayet iyi bir skor. Gözünden kaçanlar olmamış değil ama olur o kadar. Bakalım en yakın arkadaşın kaç puan yapacak? Şimdi hemen ona gönder!

40 PUAN!

Yani ortalamanın altında kaldın biraz. Ama zaten testteki sorular biraz ters gelmiş olabilir. Bakalım en yakın arkadaşın kaç puan yapacak? Şimdi hemen ona gönder!

20 PUAN!

Belki gözünden kaçanlar oldu. Zaten bu testin hiçbir geçerliliği de yok. Ama sen yine de ona da bir gönder. Bakalım en yakın arkadaşın kaç puan yapacak?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hermionie-fan

100

96toprak96

80 ONA 95 ÇIKTI sjsjsjjsjsj

sema-ince1

onu okadar seviyorum ki 1. sınıftan beri bi hayalimiz var hala gerçekleştirmek için uğraşıyoruz onun ayak kokusunun nasıl bir şey olduğunu dahi bilirim ben niye çünkü o benim vücudumun diğer yarısı anlıyor musunuz beni

96toprak96

manyakmısın lan sen

sema-ince1

biraz abartmışım ama

queen-of-the-alaska

her şeyim olabilir de numarasını nerden biliyim amk

seker.pare

aşık olduğu kişi yok komedi film/dizi sevdiği için ağladığı bi sahnede yok burcunu biliyorum ama yükselenini belki kendisi bile bilmiyor yani bazı sorulara gerek bile yoktu

Görüş Bildir