Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece En Yakın Arkadaşınızla Yaşayabileceğiniz Birbirinden Değerli ve Kusursuz 13 An

90PAYLAŞIM

En yakın arkadaşınızla yaşayabileceğiniz bu özel zamanları sizler için LifeHack ve EliteDaily'den derledik. İyi okumalar dileriz.

K1, K2

1. Üçe kadar sayıp ne yemek istediğinizi söylediğinizde çoğu zaman aynı şeyi söylersiniz.

En yakın arkadaşınızla birbirinizin cümlelerini tamamladığınız zamanlar olmuştur. Bu, siz ve en yakın arkadaşınızın ne yemeye karar vermeye çalıştığınızda da oluşan bir durumdur. Üçe kadar sayarsınız ve ikiniz de aynı anda hangi modda olduğunuzu söylersiniz. Genellikle bu aynı şeyi istemenizle sonuçlanır. Sizce de bir çeşit büyü gibi değil mi?

2. Kendinize doğru takma isimleri bulursunuz.

Aslında bu bir anda birbirinize anlamsız isim vermeyle oluşan bir durum değildir. Doğal olarak gelişir ve bu zamanlarda o anın özel olduğunu hissedersiniz. Bu Gossip Girl'deki gibi kendinize bir S (Serena) ya da B (Blair) bulduğunuz zaman gerçekleşir.

3. Aranızda ikiniz dışında kimsenin bilmediği şakalar oluşur.

Bu şakalar genelde yakınlık kurduğunuz çoğu kişiyle oluşur. Ama en yakın arkadaşınız ve sizin aranızda oluşan şakalar milyonlara değerdir, çünkü espri anlayışlarınız aynıdır. Bu yüzden, saatlerce aynı şakaya gülebilirsiniz. En iyi zamanlar ise yeni bir şaka oluşturduğunuz zaman olur, çünkü sizi gülümsetecek bu anı her zaman hatırlayacaksınızdır.

4. Sessizce oturduğunuz anlardan rahatsızlık duymazsınız.

Gerçek arkadaşlıklar, hiçbir şey yapmadan rahatlıkla sessiz bir şekilde durabildiğiniz ve yine de eğlendiğiniz zamanlarda oluşur. Yakın arkadaşınız olduğu zaman, sessizce otururken bile bununla bir sorununuz olmadığı zaman anlayabilirsiniz. Tabii ki konuşmaya başlamanız çok uzun sürmez, ancak her anı konuşarak doldurmak zorunda da hissetmezsiniz.

5. Saatlerce konuşursunuz ancak o size sadece dakikalar geçmiş gibi hissettirir.

En yakın arkadaşınızla olduğunuz anlarda zaman farklı işler. Her şey hakkında konuşabilirsiniz. Dolayısıyla, saate baktığınızda saatlerdir konuştuğunuzun farkına varırsınız. "Eğlenirken zaman hızlı geçer" sözü çok doğru değil mi?

6. Geç vakitlere kadar süren sohbetleriniz olur.

En yakın arkadaşınızla en iyi konuşmalarınız genelde ya gece buluşup yemeğe çıktığınızda ya da sadece evde koltukta takılırken gerçekleşir. Korkularınızdan, hayallerinizden veya hayat felsefenizden bahsetmek için çok iyi zamanlardır. Bu konuşmalar öyle derin konuşmalardır ki sizi daha çok yakınlaştırır ve arkadaşlığınızı  kuvvetlendirir.

7. Birbirinizin utanç verici hallerine rahatlıkla gülersiniz.

Yaptığınız bir işi elinize yüzünüze bulaştırdığınızda, en yakın arkadaşınız buna içtenlikle gülebilecek ilk kişidir. Hatta düştüğünüzde kaldırmak yerine gülme krizine girenlere bile rastlıyoruz 😃

8. Birbirinizin kıyafetlerini istediğiniz zaman ödünç alabilirsiniz.

En yakın arkadaşlar kız/erkek kardeşler gibidir. Dolayısıyla, birbirinizin kıyafetlerini rahatlıkla ödünç alabilirsiniz. Hatta çoğu zaman izin vereceğini bildiğiniz için sormadan bile giyersiniz.

9. Birbirinize bakıp birbirinizin ne düşündüğünüzü hemen anlarsınız.

En yakın arkadaşınıza bir bakış atarsınız ve o da ne demek istediğinizi hemen anlar. Böyle zamanlar gerçekten harikadır. Bu, o kadar özel bir zamandır ki kimi zaman gerçekten telepatiye inanası geliyor insanın.

10. Aynı konu hakkında defalarca konuşabilirsiniz.

Bu en yakın arkadaşınızla çok sıklıkla yaptığınız bir şeydir. Her şeyi konuşup sonuca varsanız bile defalarca birbirinizin açısından olayı veya durumu yeniden değerlendirirsiniz.

11. En yakın arkadaşınızın evine çat kapı gidebilirsiniz.

Gecenin bir vakti, bir sıkıntınız ve derdiniz olduğunda konuşmak ve yanında olmayı istediğiniz kişi en yakın arkadaşınız olur. Saat kaç olursa olsun, rahatsızlık duymadan onun evine gidebilirsiniz. O da sizin için aynı duygu ve düşünceleri hisseder.

12. Birbirinize Snapchat'ten çirkin filtreli fotoğraflar atarsınız.

Birbirinize bu komik ve kimi zaman çirkin fotoğrafları atarak birbirinizin gününü neşelendirirsiniz. Ne kadar çirkin olursa o kadar iyidir, çünkü amacınız burada birbirinizi eğlendirmektir ve zaten bu fotoğrafları ikinizden başka bir kişi görmeyecektir.

13. Her zaman birbirinize karşı tamamen dürüstsünüzdür ve bütün sırlarınızı onunla paylaşırsınız.

En yakın arkadaşınızı bulduğunuz zaman,bütün sırlarınızı anlatacağınız kişinin o olduğunu bilirsiniz. Konuyu açarken tereddüt bile etmezsiniz. Sadece ona içtenlikle güveneceğinizi bilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aaabbbcccddd

1. Üçe kadar sayıp ne yemek istediğinizi söylediğinizde çoğu zaman aynı şeyi söylersiniz. vıcık vıcık yaz dizilerine çok kaptırmayın kendinizi

piksel-piksel-anadolu

En yakın arkadaşımın sevgilim olduğunu çoktan fark ettim. Başkaları hep yamuk yapıyor.

Görüş Bildir