Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadakatsiz Yokken Onlar Vardı! Bir Dönemin 13 Efsane Dizisinden Unutulmaz Yasak Aşklar

5PAYLAŞIM

Bildiğiniz üzere Türkiye her Çarşamba bir aşk üçgeninin anlatıldığı Sadakatsiz dizisine kilitleniyor. Sizler için efsane dizilerde bulunan aşk üçgenlerini derledik. Kimisi aşkını yaşadı, kimisi yaşayamadı... İşte o yasak aşklar:

1. Bihter-Behlül-Adnan

En bilindikle başlayalım dedik! Aşk-ı Memnu zaten yasak aşk demek. Üzerinden yıllar geçse de unutulmayan bir dizi oldu bizim için Aşk-ı Memnu. Ve elbette ki Bihter ve Behlül aşkı da aynı şekilde.

2. Güllü-Kemal-Muzaffer

Hanımın Çiftliği dizisini hatırlayanlar bilir! Güllü ile Kemal'in çok büyük aşkı vardı, Güllü'yü Muzaffer Bey'e verdiler, bir süre gizli devam etti sevdaları. Sonrası spoiler olmasın.

3. Aslı-Deniz-Mine

Kavak Yelleri'nde Aslı ne çok çekti be! Güzelim kız Leyla oldu, Mecnun'un gözü başkasındaydı hep. Hiç göremedi burnunun dibindeki aşığı. Daha sonra bu aşk üçgenine Efe de dahil oldu ama şimdi oralara girmeyelim.

4. Esma-Demir

Bir İstanbul Masalı, en unutulmaz dizilerden birisidir. Liseliler bilmez 😜 Abisinin sevgilisine aşık olan bir Demir vardı, hatırlar mısınız?

5. Aylin-Soner-Murat

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin meşhur aşkı. Erkek kardeşinin hastalığı yüzünden ona kıyamayan Soner, aşık olduğu Aylin'i kardeşiyle evlendirdi... Ne üzülmüştük be!

6. Kadir-Aysel-İrfan

Kayıp Şehir dizisinde Aysel'e aşık olan bir İrfan, ve yine Aysel'e aşık olan bir Kadir. Abi-kardeş-Aysel üçlemesi!

7. Cemre-Kuzey-Güney

Kuzey Güney dizisinde de yine bir kardeş durumu! Kuzey'in adamlığı unutulur mu be? Güney, tam nefretliksin he.

8. Suna-Eşref-Meziyet

Benim Adım Gültepe dizisinde Meziyet'in aşık olduğu bir Eşref vardı hatırlar mısınız? Sonra Suna gelip her şeyi berbat etmişti.

9. Zeynep-Kerem-Melis

Güneşi Beklerken dizisinde Kerem Bursin'e aşık olmuştuk, Zeynep nasıl olmasın! Ama Melis gibi bir faktör vardı ortada...

10. Eyşan-Ezel-Bahar

Biraz karmaşık da olsa, Ezel bir ara senaryosuyla herkesin ağzını açık bırakmıştı! Ortada bir intikam dizisi varsa, aşk üçgeni olmazsa olmazdır! Bahar-Eyşan-Ezel de onlardan biri işte.

11. Muazzez-Namık-Sait

Eve Düşen Yıldırım dizisinde abi-kardeşin aynı kadına aşkını izlemiştik. Gerçekten Muazzez eve yıldırım gibi düşmüştü! Namık ve Sait'i kendine aşık etmişti. Sonrası malum...

12. Necla-Oğuz-Leyla

Yaprak Dökümü dizisindeki Leyla-Oğuz-Necla üçlüsünü hatırlamayan yoktur!

13. Caroline-Ali-Cemile

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yüzünden, hatta Ali Kaptan yüzünden helak olan bir gençlik var! Cemile'nin çektikleri içimize nasıl işledi zamanında.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
slyfindor

Yasak Elma dizisini unutmamak gerekir

kuvvetmira

Önceden gösterilen dizilerden bahsediyo

gzemacar_

#4 ü yanlış yazmışsınız abisinin sevgilisine aşık falan olmadı demir, esmayla çıkan ilk kendisiydi. selimle esma demirden sonradan evlendiler. dolayısıyla aslında selim kardeşinin sevgilisine aşık oldu diyebiliriz.

rabis93

Unutulmaz Eda Harun Melda ☺️

ssmnr

ezel de eyşan ezel cengiz de vardı ama

crilla345

Zalim İstanbul cemre-Cenk-Nedim- Ceren dörtlüsünü unutmuşsunuz. Hayatımda o kadar entrikalı dizi izlememiştim

Görüş Bildir