Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Saçının Rengini Değiştirmek İsteyen Herkese İlham Verecek Kadınlardan 19 Karşılaştırma

Moda-

Saçta iddialı renkler denemeye karar vermek maalesef öyle kolay değil. Önce sayısız örnek göreceksin, boyatanlarla konuşacaksın, ne istediğine karar vereceksin... Bu karar verme sürecinde ilham kaynağı olabilecek karşılaştırmalar sizlerle!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/juliegerstein/1...

1. Sarıdan mükemmel pembeye geçiş. 😍

2. 

3. Cesaret isteyen değişim:

4. Çok güzel bir pembe tonu olmamış mı?

5. Farklı renkleri bir arada kullanmayı sevenler için kırmızı, mor ve yansımaları.

6. 😍🌸

7. Tüm renkler bir yana gri bir yana!

8. 

9. Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi kestane tonu.

10. Küllü sarı bu muydu?

💇💇💇

11. 💇💇💇

12. 

13. Deniz kızı saçı.🌊😍

14. 

15. Zümrüt görünümlü saçlar!

16. Pembenin en güzel tonlarından biri daha:

17. Hatta biri daha:

18. 💙💙💙

19. Karlar Kraliçesi olma yolunda önemli bir adım.

👏👏👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vel-basu-badel-mevt-hakkun

Saç dökülmesi sorunu erkek, kadın, genç, yaşlı, çocuk demeden hemen hemen herkesin başına gelebilecek klinik bir problemdir. Saç dökülmesini kafamızda bulunan saçların dökülerek yerini boşaltması ve bu boşalan alanın saçlarla yeniden kaplanmamasıyla oluşan saçsızlık fenomeni olarak adlandırabiliriz. Kimi zaman bölgesel oluşan dökülmeler kimi zaman ise kafamızdaki saçların tamamının yitirilmesiyle dramatik sonuçlar doğurabilir. İnsan güzelliğinde yüksek etkisi olan saçlarımızın kaybı estetik bakımdan yarattığı travmadan daha fazlasını psikolojik manada yaratarak insanların ruhsal bunalıma düşmesine kadar uzayan sancılı bir sürecin başlangıcına neden olabilmektedir. Kaynak:

nur-kizil

Bazıları epey bakım istiyor, özellikle doğal olmayan renklerin dip boyası için her ay kuaföre gitmek lazım. Ben kızıl saç kullanırken, piyasada olduğu için kendim alıp her ay boyuyordum, fakat pembe-gri falan bulunmuyor piyasada. Saçımın bir kısmını griye boyattım, her iki ayda bir gidiyorum yenilemeye, tüm saç çok daha sıkıntılı olur. Yoksa çok güzeller.

bubble

buradakiler sadece rengini değil şeklini de değiştirdikleri için direk güzel görünüyor tabi.

hayalperest_sena

İyi, hoş hatta çok güzel efenim. Ama bunun dip gelme zamanı var, boyanın akması durumu var. Var da var... Böyle güzel bir görüntü için uğraşa giremem ben.

Görüş Bildir