Görüş Bildir

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kar Kısıtlaması: Uçuşlar İptal mi Edildi? Uçak Seferleri Azaltıldı mı?

Anasayfa
 > Gündem

Ocak ayı itibariyle yurt genelinde hava sıcaklıklarında hızlı bir düşüş yaşandı. Birçok şehirde kar yağışı etkisini gösterirken zaman zaman aksaklıklara neden oldu. Bu hafta ise İstanbul'da kar yağışı için Meteoroloji''den uyarı geldi. Bugün etkili bir şekilde başlayacağı düşünülen kar yağışından dolayı İstanbul'da okulların yarıyıl tatili erkene çekildi. Hafta sonu için ise İstanbullulara önemli uyarılarda bulundular. Birçok kişi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçuşların iptal edilip edilmediğini merak ederken Havalimanı'ndan açıklama geldi. İşte detaylar...

Uçuşlar İptal mi Edildi?

Uçuşlar İptal mi Edildi?

Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş. (HEAŞ), yurt genelinde beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın gerçekleşmesi planlanan Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında yüzde 25 oranında azaltma yapılacağını duyurdu.

Uçuşlarda Yüzde 25 Azaltma Yapılacak

Uçuşlarda Yüzde 25 Azaltma Yapılacak

HEAŞ'tan yapılan açıklamada, yurt genelinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle, yarın yapılacak uçuşlarda yüzde 25 oranında azaltma yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, tüm yolcuların uçuşlarına ilişkin son durumu, ilgili hava yolunun internet siteleri ve çağrı merkezlerinden takip etmeleri tavsiyesinde bulunuldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?