Görüş Bildir

RTÜK, “TÜGVA’yı Aşağıladığı” Gerekçesiyle Halk TV’ye Ceza Verdi

Anasayfa > Gündem

RTÜK Üst Kurul Üyesi Okan Konuralp, RTÜK’ün “TÜGVA’yı aşağıladığı” gerekçesiyle Halk Tv’ye para cezası kestiğini duyurdu.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Halk TV’ye Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ile ilgili yaptığı yayınlar nedeniyle ceza kesti.

"RTÜK’ün “incinmiş” bir TÜGVA için gösterdiği hassasiyeti işsiz gençlerimizin takdirine bırakıyorum"

"RTÜK’ün “incinmiş” bir TÜGVA için gösterdiği hassasiyeti işsiz gençlerimizin takdirine bırakıyorum"

Gelişmeyi duyuran RTÜK Üst Kurul Üyesi Okan Konuralp, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda cezanın nedeninin 'TÜGVA'nın aşağılanması' olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi:

“RTÜK, TÜGVA’yı küçük düşürdüğü/aşağıladığı/ iftira attığı gerekçesiyle HalkTv’ye para cezası verdi. RTÜK’ün, TÜGVA kararına, Sayın Taşçı ile birlikte karşı oy kullandık. RTÜK’ün “incinmiş” bir TÜGVA için gösterdiği hassasiyeti işsiz gençlerimizin takdirine bırakıyorum.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
10
5
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Musikişinas Vito

Zamanında Fethullah Gülen ve Fetö yapılanması aleyhine konuşanları da bir şekilde baskılayıp susturmaya çalışıyorlardı. Bir ülkede hiç mi bir şey değişmez?

bahariye

değişecek

Halil Değerli

İt iti ısırmaz... .... 🤪😡😠

Pasif Kullanıcı

akplilere hırsızlık yapmayın, tecavüz etmeyin hak yemeyin dedikçe, saygı göstermek zorundasınız demeleri de ayrı bi konu:D yaptıklarının doğal olduğunu düşün... Devamını Gör