Görüş Bildir

Rıdvan Dilmen, Futbol Yorumculuğunu Bıraktığını Açıkladı: 'Tek Tek İfşa Edeceğim'

Haberler
> Rıdvan Dilmen, Futbol Yorumculuğunu Bıraktığını Açıkladı: 'Tek Tek İfşa Edeceğim'

Yıllardır NTV ekranlarında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen kariyerine nokta koyduğunu açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dilmen, kendisine yapılan saldırıların azmettiricilerini belgelerle ifşa edeceğini söyledi.

Twitter hesabından bir duyuru yapan Dilmen, “43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk Futbol Ailesine; onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim Milli Futbolcu – Teknik Direktör – Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci sonlandırıyorum” ifadelerini kullandı.

Sezon başında MHK Başkanı Serdar Tatlı’nın göreve getirilmesinde payı olduğu iddia edilen ve sosyal medyada linç edilen Dilmen, “Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının şahsım üzerinden halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve AZMETTİRİCİLERİNİ bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Rıdvan Dilmen’in paylaşımı 👇

“43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk Futbol Ailesine; onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim Milli Futbolcu – Teknik Direktör – Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci sonlandırıyorum.

Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı. Ancak son dönemde organize bir şekilde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları gibi kabul etmem mümkün değildir. Şimdiye kadar olduğu gibi; rahmetli babamın ve annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan DİLMEN soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim.

Doğuş Grubu Sayın Başkan’ı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım.

Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının şahsım üzerinden halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve AZMETTİRİCİLERİNİ bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
96
21
18
12
6
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ercan

Yorumculuğunu kimsenin ciddiye aldığı yok, insanların derdi Cumhurbaşkanı ile olan yakınlığını kullanarak arka planda yaptıklarıyla ilgili daha çok.

Ziya Akbaş

Çok duyduk bu lafları, özellikle de futbol camiasında, dolayısıyla boş yapmayalım sağdan sağdan ayrılalım, hadi canım... Hadi gülüm... Hadi...

"kariyer" küçük komiklikler :)