Görüş Bildir

Reklam Savaşları Sürüyor: Times Meydanı'nda 'Gülen'i Durdurun' İlanı

Haberler
> Reklam Savaşları Sürüyor: Times Meydanı'nda 'Gülen'i Durdurun' İlanı

New York'un en ünlü bölgelerinden biri olan Times Meydanı'nda, FETÖ ve Fetullah Gülen hakkında ilan yayınlandı.

Şehrin en kalabalık mekanı Times Meydanı'nda bulunan dijital dev ekranda, 'Pensilvanya'da yaşıyor. 251 masum insanı katletti. Gülen'i durdurun' şeklinde ifadelerin yer aldığı görüldü.

Yerel saatle 17.30-18.00 (TSİ 01.30-02.00) saatlerinde yayınlanan ilanla FETÖ'nün karanlık yüzü Amerikalılara gösterildi.

Yerel saatle 17.30-18.00 (TSİ 01.30-02.00)  saatlerinde yayınlanan ilanla FETÖ'nün karanlık yüzü Amerikalılara gösterildi.

'Stop Erdoğan' reklamı tepkilere yol açmıştı

'Stop Erdoğan' reklamı tepkilere yol açmıştı

Mart ayı başında Times Meydanı'na yakın 42. sokak ile 8. Cadde köşesindeki dijital ekrana 'Stop Erdoğan' (Erdoğan'ı durdurun) başlığıyla verilen reklam, Türk Amerikan toplumunun şiddetli tepkisine neden olmuştu.

Türk toplumu üyelerinin, söz konusu ilanı yayınlayan Outfront Media reklam şirketini arayarak, protestolarını ifade etmesi üzerine reklam kaldırılmıştı.

Daha sonra 6 Mart'ta Times Meydanı, Penn Tren İstasyonu ve Port Authority otobüs terminali gibi New York'un işlek alanlarında 'FETÖ'nün karanlık yüzünü ve dünya için oluşturduğu tehdidi' anlatan dijital ekranlı kamyonet dolaştırılmıştı.

Kentte 3 gün boyunca dolaşan kamyonetteki dijital ekranda, 'Radikal, Yahudi düşmanı aşırılıkçı elebaşı Gülen, Pennsylvania'da yaşıyor. Gülen'i durdurun' ifadesinin yer aldığı görülmüştü.

DEVA Partili Metin Gürcan: "Tam bir stratejik iletişim kazası"

Ayrıca bakınız 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
83
20
17
9
9
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Nereden bakarsan bak büyük vizyonsuzluk ve bürokratik beceriksizlik örneği. Her şeyden önce "Stop Erdogan" ilanının üzerine "Stop Gulen" yazmak her ikisine d... Devamını Gör

İkinci olarak da Gülen'i durdurmak Dışişleri Bakanlığının ve Amerikadaki Türk Büyükelçiliğinin işi. Yoksa Akp "monşerler" diye aşağılayıp küçümsediği, harici... Devamını Gör

Erhan Srlk

hazinenin parasiyla new york ta reklam vermek

hakan balta

yine kazanan Amerika anasını satayım