Görüş Bildir

etiket Psişik Yetenek Testi ile 6.Hissinin Ne Kadar Kuvvetli Olduğunu Söylüyoruz!

Haberler
> Test
> Psişik Yetenek Testi ile 6.Hissinin Ne Kadar Kuvvetli Olduğunu Söylüyoruz!

6.his, pek çok çevre tarafından farklı şekillerde tanımlanmaya çalışılan geniş ve hala tam olarak çözülememiş bir kavramdır. Ancak kabaca özetleyecek olursak; Gelecekte olacakları önceden hissetmeye yarayan ve özellikle de hayvanlarda gelişmiş olan, insanların bir çoğunda farklı derecelerde bulunan, olayları daha önceden tahmin etme ve bilme yeteneğidir diyebiliriz.

Peki ya bu his sende ne kadar güçlü merak ediyor musun? Hazırsan başlayalım!

1. Doğada en sevdiğin şey nedir?

2. Bazen bazı eşyalarının sen farkında olmadan yer değiştirdiğini düşünüyor musun?

3. Gergin ya da sinirli anlarında nasıl gevşemeyi seversin?

4. Peki ya iş yerinin sahip olması gereken en önemli özellik ne diye sorsak?

4. Peki ya iş yerinin sahip olması gereken en önemli özellik ne diye sorsak?

5. Şimdi gözlerini 5 saniye kapat ve daha sonra şıklardakı sayılardan birini seç bakalım.

6. Sık sık yeni tanıştığın birini sanki yıllardır tanıyormuş hissine kapıldığın oluyor mu?

6. Sık sık yeni tanıştığın birini sanki yıllardır tanıyormuş hissine kapıldığın oluyor mu?

7. Bu soruya gerçekten odaklanmanı istiyoruz. Görseldeki karta bir süre bak ve altında hangi sembol olduğunu tahmin etmeye çalış.

7. Bu soruya gerçekten odaklanmanı istiyoruz. Görseldeki karta bir süre bak ve altında hangi sembol olduğunu tahmin etmeye çalış.

8. Son olarak; rüyalarında daha önce hiç bulunmadığın mekanlarda bulunup daha sonra aynı mekana gerçek hayatta gittiğin oldu mu?

Duyusal algı sınırlarını alt üst etmişsin!

Duyusal algı sınırlarını alt üst etmişsin!

Sen adeta 6.his konusunda doktora yapmışsın! Hislerin o kadar güçlü ki ne hissedersen hisset hepsi doğru çıkıyor ve hiçbir konuda yanılmıyorsun. Ayrıca sadece hislerinle değil rüyalarınla da resmen geleceği görebiliyorsun. Günlük yaşamında sürekli; 'Ben demiştim, bunu hissetmiştim, biliyordum' gibi cümleler kuruyorsun. Aslında mantığı ile hareket etmeye çalışan biri olsan da zamanla bu özelliğin seni duyguları ve hisleri ile haraket eden biri haline getirmiş. Bu özelliklerini fark eden sana yakın insanlar da sık sık senin fikirlerine başvuruyor ve söylediklerine güvenme eğiliminde oluyorlar.

Potansiyelin var!

Potansiyelin var!

Her zaman her hissettiğin ya da her gördüğün doğru çıkmasa da sanki zaman zaman içine bir güç doğuyor ve onunla hareket ettiğinde şimdiki anda ve gelecekteki her şeyi hissedebiliyorsun. Çünkü içinde bir yerlerde seni doğru yöne götürmekten vaz geçmeyen doğal psişik bir sezgin var. Genel olarak duygularından çok mantığınla hareket eden birisin ancak tüylerini diken diken eden şeyleri ve iç sesini de dinlemelisin. Çünkü sen de içinde gündelik hayatın gerçekliğinin ötesini gösterebilecek henüz açığa çıkmamış bir algı potansiyelin olduğunu biliyorsun!

Senin uzmanlık alanın; Somut Algılama!

Senin uzmanlık alanın; Somut Algılama!

Senin hayatın da zihnin de tam olarak mantıksal şeylere dayanıyor. Ancak yine de 6.his gibi kavramlara tamamen soyut ve mantıksız şeyler olarak bakmıyorsun. Bu sebeple de kendine çok daha farklı bir sezgi yöntemi geliştirdiğini söyleyebiliriz. Kısaca açıklamaya çalışırsak sen; Zihinsel olarak olaylara bakış açını son derece geliştirebilmişsin, bundan dolayı da çevresel etkenler üzerinde yapabildiğin keskin gözlemlerini yorumlayarak olabilecek olası gelişmeleri neredeyse kusursuz şekilde tahmin edebiliyorsun. Bu da insanlara senin çok güçlü hislerinin olduğunu düşündürtüyor, gerçekte ise tüm bu öngörülerin çok üst düzey bir mantıksal eleme süreci ve keskin bir zekanın birleşimi!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2852
889
472
207
175
106
103
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ema Ary

Potansiyeli olanlar gelin iş kuralım!

Hasan Yılmaz

Duyusal algı sınırlarını alt üst etmişsin!Sen adeta 6.his konusunda doktora yapmışsın! Hislerin o kadar güçlü ki ne hissedersen hisset hepsi doğru çıkıyor ve... Devamını Gör

aslı yılmaz

yaşayacağım olaylarıi bi gün önce rüyamda görüyorum farklı bi insanım ben niye böyleyim aq

Neslihan Nisan

ne guzel iste keske ben de gorebilsem..😧