Popstar Programıyla Tanıdığımız Yarışmacıların Yıllar Sonraki Hallerini Görünce Küçük Bir Sarsıntı Yaşayacaksınız

420PAYLAŞIM

2004 senesinde müzik yarışması furyasının ciddi başlangıçlarından olmuştu Popstar. Yarışmacısından sunucusuna, jürisinden orkestrasına herkesi ünlü etti. Ama bu ün kalıcı olamadı, her zamanki gibi bir süre geçtikten sonra unutulup gittiler.

1. Firdevs Güneş Popstar'ın en favori kadın yarışmacısıydı. Bir daha popülerliği yakalayamadı ama halen zaman zaman sahne alıyor. Birkaç sene önce de evlendi.

2. Tarkan'a benzettiğimiz Abidin Özşahin yarışmanın birincisi olmuştu. Albüm çıkardı, 'Boşuna' ve 'Zırzır' şarkıları da epey tuttu ama sonu gelmedi. Hatta Ütopya programında bile yarıştı. Kayboldu gitti...

3. O dönem de çok çok popüler değildi. Ama Elena Kryuchkova'nın hakkında daha sonra fuhuş suçundan arandığı haberleri çıktı. Eşiyle beraber yalanladılar.

4. 'Bu Gece Son' şarkısını bize ezberlettiren, denize çıplak girdiğini söyleyen ve seksiliğini ön plana çıkaran Barış Kömürcüoğlu... Bir şekilde hep müziğin içinde ama bir daha şöhreti yakalayamadı. Şu an acayip kaslı.

5. Deniz Seki ile arasında geçen hapis tartışması sebebiyle bir dönem çok konu olmuştu. Hatta Deniz Seki uyuşturucadan hapse girdiğinde Bayhan onu affetmişti. Ama o da 'olmayanlardan'. En son şansını İzdivaç programlarında bile denedi.

6. Aydan yarışmanın kendi tabiriyle 'hayatın çemberinden geçmiş' yarışmacısıydı, güçlü ve yırtıcı bir kadındı. O dönem epey seksi pozlar vermişti. Şimdi de hala oyunculuk, şarkıcılık yapıyor ve içlerinde en iyi durumda olanı o.

7. Canım Eser Bayar... 😍 O kadar tatlı ve efendi bir adamdı ki... 'Aşkımı İtiraf Ediyorum' şarkısı epey tuttu ama kayboldu o da. Şimdi evlendi ve Amerika'da bir pizzacıda çalışıyor.

8. Evren Mevlanaoğlu çok tatlı, kibar ve mütevazı bir yarışmacıydı, hala da öyle. Armağan Çağlayan o elendiğinde haykırarak ağlamıştı. Ara ara sahne alıyor ama muhtemelen adını bile şimdi görünce hatırladınız.

9. Serkül Kan yarışmadan birkaç yıl sonra jüriye çok kızgın olduğunu, çok üstüne gelindiğini söyledi. İçlerindeki belki de en iyi seslerden biriydi ama maalesef engelinin caps konusu edilmesi dışında bir daha eski popülerliğini yakalayamadı.

10. Selçuk Yapar içlerinde en büyük değişimi gösteren kişi. Acayip karizma bir şekilde yaşlandığını ve müzik sektöründe iyi bir yol katettiğini söyleyebiliriz. 'Kim Tutar Seni' şarkısını hatırlıyorsundur belki?

11. Alpay Kulay yarışmanın en gençlerinden biriydi. Kendine çok inandı ama geriye sadece birkaç seksi fotoğraf kaldı.

12. Ve Emrah Keskin... Yarışma zedeler derneğini kurarak kimsenin böyle yarışmalara katılmamasını önermiş. Ama kendisi de O Ses Türkiye'de şansını denemekten geri duramamış. Kısmet işte...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Oha Selçuga noolmuş öyle?Ayrıca bana Armagan Çaglayan demeyin.Pardon;Canan Karatay diyecektim

psyhedelichead

Selçuk Yapar bildiğin stand upçı olmuş ya :))

enes-aslan6

barış kömürcüuoğlu acayip kaslı evet daddy olmuş resmen sesi çok güzeldi takip ediyorum çok hantal olmuş ve baby facelik gitmiş

kendineassassin

Bayhan'ı ne güzel tam unutacak gibi oluyoruz, biren yeni bir Hint ezgisiyle salıveriyorlar televizyona; bir türlü kurtulamıyoruz..

gzm-ynklr

Bayhan asla unutamam

Görüş Bildir