Politik Kişileri veya Olayları Mizahlarıyla Süsleyip Hangi Görüşten Olursanız Olun Yüzünüzü Güldürecek 15 Kişi

-

Twitter'ın goygoycuları politik olaylara veya kişilere tepkilerini/fikirlerini mizahi bir dille ortaya koyarak, hangi görüşten olursanız olun yüzünüzü güldürecek. :)

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
canbaz67

#13 Olay ne bilen var mı ? Niye Savunuyorlar ki ?

princetk

Ösym kar etmiyormuş, yalana bak. İşte size haberden alıntı: "ÖSYM, 2019’un ilk altı ayında toplam 403 milyon 605 bin TL gelir elde etti. ÖSYM’nin 2019 yılının Ocak-Haziran ayları arasındaki gideri ise 241 milyon 895 bin TL olarak gerçekleşti." Lan 6 ayda 160 milyon kar ertmişsiniz, daha ne yapacaksınız.

mailer-daemon

o amk pelikan silgilerini bize veren orospu çocuklarının anasına girsin o silgiler amk sınavında yanlış yapmaya korkuyodum sınavdan çıktıktan sonra da acaba bu sildiğim yerleri de okuyup 2 sini de işaretli gördüğü için yanlış der mi diye yemeden içmeden kesildim 7 24 anksiyete kaynaklı mide ağrısıyla dolaştım ben olmak zor amk her 3 cevabımdan birini sınav sonu mutlaka değiştiririm

grwitcheen

Maliyetine yapıyormuş hiç inanasım gelmedi gelmez de

sbstnbjk

Galerideki 2 maddenin üzerinde uzun süre durup düşünmek gerekir. Ülkeyi kimlerin yönettiğini o kadar güzel açıklıyor ki.... 1 Berat Albayrak'ın "Dünya ticaret sistemini dolara endeksli olmaktan çıkarmalıyız" açıklaması ülkenin ne kadar acınası halde olduğunu, ne kadar vasıfsız insanlar tarafından yönetildiğini gösteriyor. Bu açıklama üzerine kitaplar, tezler yazılır ve son cümlesi ise " Berat Albayrak Cumhurbaşkanı'nın damadıdır" olur. 2- ÖSYM Başkanı'nın "sınavları maliyetine yapıyoruz" açıklaması adamın içinde bulunduğu rant ortamında salaklaştığını gösteriyor. ÖSYM gibi kurumlar kar amacı olmayan kurumlardır. "sınavlardan zarar ettik" diye bir bakış açısı olmaz. Ülkenin geleceği olan gençlerin ailelerinin ödediği vergiler aracılığıyla ÖSYM devletten ödenek alır ve gençler için sınav yapar. Ama ülkede kurumları yöneten hemen hemen herkes ortadaki ranttan pay aldığı için adamın içine oturmuş. Herkes yiyor ben yiyemiyorum diye ağlıyor.

Görüş Bildir