Görüş Bildir
Haberler
Pınar Gültekin'in Annesi: 'Oraya Gittim, Kameralara Baktım, Tek Kişi Değildi'

etiket Pınar Gültekin'in Annesi: 'Oraya Gittim, Kameralara Baktım, Tek Kişi Değildi'

Batuhan
24.07.2020 - 09:16

Pınar’ın katline 75 yaşındaki Melek Set’in farkında olmadan şahitlik ettiği ortaya çıktı. Katil Avcı varildeki cesedi yakarken komşu Melek Teyze, “Her yeri yakacaksın” diye çıkıştı. Melek Set o anları, “Panik hali yoktu, soğukkanlıydı. ‘Boş bira kasalarını yakıyorum’ dedi” diye anlattı. Pınar'ın acılı annesi ŞefikaGültekin ise “Ben oraya gittim, kameralara baktım. Tek kişi değil ama tek kişi yakalanmış” dedi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Pınar Gültekin’in vahşice katledilmesine ilişkin soruşturmada yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Tutuklanan Cemal Metin Avcı ifadesinde, Pınar’ın cesedini varile koyup yakmaya çalıştığı sırada ‘Melek Teyze’ diye bahsettiği bağ evi komşusunun dumandan rahatsız olup kendisini uyardığını anlatmıştı. Şahit sıfatıyla ifade veren 75 yaşındaki Melek Set, o akşam gördüklerini anlattı. 

Hürriyet muhabiri Musa Kesler, dehşetin yaşandığı Muğla’daki bağ evinin komşularıyla konuştu.

"Varil yanarken Cemal Metin Avcı başında, ayakta bekliyordu"

"Varil yanarken Cemal Metin Avcı başında, ayakta bekliyordu"

İşte olaylar böyle gelişti:

Cani Cemal Metin Avcı, cesedi önce evde yakmaya çalıştı. Banyoya götürdüğü varile attığı odunlar yanmayınca benzin alıp geldi. Varili de bahçeye çıkarıp ateşi yaktı. Bu sırada yandaki bağ evinden komşusu, ‘Melek Teyze’ dediği 75 yaşındaki Melek Set dumanı ve ateşi fark ederek o tarafa doğru geldi, 10-15 metre yaklaştı. Varil yanarken Cemal Metin Avcı başında, ayakta bekliyordu.

"Hiç panik değildi"

"Hiç panik değildi"

Saat 20.00 civarıydı. Melek Set, “Cemal bu saatte ne yakıyorsun oğlum?” diye sordu. Cemal Metin de “Boş bira kasalarını yakıyorum” dedi. Melek Set, “Oğlum, plastik bu mevsimde, bu saatte yakılmaz. Allah göstermesin, ateş sıçrar, herkesi yakarsın. Bunları sabahtan yak” diye uyardı. Metin Cemal ise “Bana bir şey olmaz” diyerek yakmaya devam etti. Melek Set de kendi bahçesine geri döndü. Melek Set, fail Avcı’nın o andaki tavırlarını polise “Panik hali yoktu. Sakin ve soğukkanlıydı. Etrafta başka kimseyi de görmedim” sözleriyle anlattı.

"Varili taşırken kim yardım etti"

"Varili taşırken kim yardım etti"

Cemal Metin Avcı ifadesinde “Her şeyi kendi başıma yaptım” demişti. Kızının cenazesinde konuşan annesi Şefika Gültekin ise “Ben oraya gittim, kameralara baktım. Tek kişi değildi ama tek kişi yakalanmış. Cumhurbaşkanımızdan onu da takip etmesini istiyoruz. O hem bizi mahvetti hem de kendi ailesini mahvetti. Bizi yaktı.” diye konuşmuştu. Avcı’nın herhangi birinden özellikle varilin taşınması konusunda yardım alıp almadığı araştırılıyor. Ancak şimdiye kadar bir bulguya ulaşılamadı.

Ayrıca bakınız👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
311
67
48
7
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Lestat

İnsanoğlunun kötülüğü şeytanı dahi imana getirecek düzeyde. Allah, aileye sabır, sabır ve daha çok sabır versin.

jaxyn

bir yerde bir söz duymuştum, ❝ancak onca kötülüğün yanında şeytan o kadar iyiydi ki, tüm insanların günahlarının sebebi olmayı kabul etti.❞ gerçekten, insano... Devamını Gör

asosyalizm

Umarım en kısa zamanda işkence edilerek öldürüldüğünün haberi gelir. Bi bitin ya artık geberin ya soyunuz sopunuz kurusun Allah belanızı versin.

Burcu

kendisine her türlü bela ve lanet okuyorum orhan bey ama soyuna soluna değil malesef bir kızı var kizin ne suçu var en çok eşine ve kızına üzülüyorum. Allah... Devamını Gör

Aylin Akarsu

yazık çok yazık