Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Paralel Evrendeki Yansımanız Şimdi Ne Yapıyor? Neyle Meşgul?

 > 
17bPAYLAŞIM

Acaba paralel evrendeki siz neyle meşgul?

1. Hayalinizi ifade eden en yakın seçenek?

2. İlk bakışta ilginizi çeken görüntü?

3. Kalabalık bir grubun bir kişiyi dövdüğünü görüyorsunuz, tepkiniz?

Birilerinin müdahale etmesini sağlamaya çalışırım
Hiç karışmam benim meselem değil
Derhal polis çağırırım
Direkt dalarım
Aralarına girip fiziki olarak engellemeye çalışırım
Diğer insanları da yanıma alır öyle müdahale ederim
Uzaktan konuşarak tarafları sakinleştirmeye çalışırım
İzler, söylenir ve giderim
Meseleyi öğrenmeye çalışır ona göre hareket ederim

4. Bir savaş tablosu seçin

5. Burcunuzu seçmek elinizde olsaydı hangisini seçerdiniz?

İkizler
Balık
Oğlak
Koç
Terazi
Aslan
Yay
Boğa
Başak
Akrep
Yengeç
Kova

6. Yaşantınızı en iyi tarif eden kelime hangisi

7. Ne renksiniz?

8. Bir bilim kurgu filmi seçin

Başlangıç
Geleceğe Dönüş
Avatar
Terminatör
Matrix
X-Men
Yer Çekimi
Yıldız Savaşları
Wall-E

9. Arkadaşlarınızdan ayrılıyorsunuz, ne diyerek?

10. Son olarak çok şaşırdınız, nasıl?

Orada kendi işini kurmuş bir iş insanısınız!

Paralel evrendeki siz kendi işini kurmuş, başarılı bir iş adamı/kadını. Çok çalışıyor, özel hayatı yok, belki aile kuramamış biri; ama hayatından memnun. Çünkü çalışmak, çalışmak ve daha çok çalışmak için var.

Orada insanlığa faydalı olmaya çalışan bir bilim insanısınız!

Paralel evrendeki siz bir bilim insanı. İnsanlığa faydalı olmak, onlara borcunu ödemek için gecesini gündüzüne katan biri. Ne mutlu ona ki bu işi gönülden severek yapıyor.

Orada üretim sancıları çeken bir sanatçısınız!

Paralel evrendeki siz yeni bir şeyler üretmenin sıkıntılarını yaşayan bir sanatçı. Ressam, heykeltıraş, dansçı veya besteci. İnsanların hayatlarına bir parça daha fazla renk katabilmek için türlü sıkıntılara katlanmaktan hoşlanan biri.

Orada doğa için mücadele eden bir savaşçısınız!

Paralel evrendeki siz dünyanın kıymetini bilen birisi. İnsanların onu mahvetmesine seyirci kalmayan, bunun için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen bir savaşçı.

Orada evden işe işten eve sıradan birisiniz!

Paralel evrendeki siz ailesini kurmuş, işini yoluna koymuş, işten eve, evden işe sıradan biri. Bu onun silik bir tip olduğu anlamına gelmiyor ama rutini bir türlü kıramamış biri.

Orada külliyatını oluşturan bir yazarsınız!

Paralel evrendeki siz kafasında her gün yeni bir dünya kurup yıkan bir edebiyatçı. Kafasında binlerce karakteri, olay örgüsünü, hayali yerleri kağıda dökeceği uygun zamanın gelmesini bekliyor.

Orada kurallara başkaldıran bir anarşistsiniz!

Paralel evrendeki sizin kurallarla arası hiç iyi değil. Yeri geliyor elinde sopa mücadeleye giriyor, yeri geliyor nutuk atıyor. Ama kuralların insanları sınırlamasından oldukça şikayetçi ve olabildiğince geniş, sınırsız bir dünya hayali ile yanıp tutuşuyor.

Orada yeni şeyler peşinde koşan bir mucitsiniz!

Paralel evrendeki siz bir mucit. Daha bulunmadık binlerce şey olduğuna inanıyor ve bunlardan bir kısmını en azından o bulmak istiyor. Bunun için çalışıyor, çabalıyor, kendinden sonrası için yeni bir şeyler bırakabilme hayali ile yanıp kavruluyor.

Orada yeni yerler yeni insanlar görmek arzusundaki bir maceracısınız!

Paralel evrendeki siz dünyada gidilmedik yer bırakmamaya kararlı bir maceraperest. Evi sırtında yaşayan biri. Yeni insanlar görmek, onların kültürlerini tanımak, yeni topraklara ayak basmak paralel evrendeki senin en büyük tutkusu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-karakoc2

Orada evden işe işten eve sıradan birisiniz! Burada ki benle aynı çıktı:)

yagiz-pg-karakoc

Orada kendi işini kurmuş bir insannsınız

goksunisa

Orada kurallara başkaldıran bir anarşistsiniz! Orada kurallara başkaldıran bir anarşistsiniz! Paralel evrendeki sizin kurallarla arası hiç iyi değil. Yeri geliyor elinde sopa mücadeleye giriyor, yeri geliyor nutuk atıyor. Ama kuralların insanları sınırlamasından oldukça şikayetçi ve olabildiğince geniş, sınırsız bir dünya hayali ile yanıp tutuşuyor.

asli-gunes2

Orada yeni şeyler peşinde koşan bir mucitsiniz! Orada yeni şeyler peşinde koşan bir mucitsiniz! Paralel evrendeki siz bir mucit. Daha bulunmadık binlerce şey olduğuna inanıyor ve bunlardan bir kısmını en azından o bulmak istiyor. Bunun için çalışıyor, çabalıyor, kendinden sonrası için yeni bir şeyler bırakabilme hayali ile yanıp kavruluyor.

sabina-qeyibova

Paralel evrendeki siz yeni bir şeyler üretmenin sıkıntılarını yaşayan bir sanatçı. Ressam, heykeltıraş, dansçı veya besteci. İnsanların hayatlarına bir parça daha fazla renk katabilmek için türlü sıkıntılara katlanmaktan hoşlanan biri.

Görüş Bildir