Görüş Bildir

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Elbisesiyle Olay Yaratmıştı! Melis Sezen'e Modacıdan Eleştiri Gecikmedi

Anasayfa > Güncel

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Melis Sezen, dün akşam 47. düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Pantene Yıldızı Parlayanlar kategorisinde ödül aldı. Oyuncunun konuşmasında ödülünü göstererek 'Bunu tutuyorum çünkü elimde' demesi ve derin göğüs dekolteli beyaz elbisesiyle gündem oldu. Moda yazarı Aslı Barış da Sezen'in kıyafeti için eleştiri geldi. İşte modacı Aslı Barış'tan Melis Sezen eleştirisi...

47'ncisi düzenlenen Pantene  Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM'de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirileceği geceyi oyuncu Cem Davran ve Çağla Şıkel sundu. Geceye damga vuran isimlerden biri de Sadakatsiz dizisinin oyuncusu  Melis Sezen oldu. Bu sabah yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan modacı Aslı Barış'tan Melis Sezen'e eleştiri geldi.

Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Melis Sezen'in Konuşması

Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Melis Sezen'in Konuşması

Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından, başarıları, yetenekleri ve duruşlarıyla gelecek vadeden oyuncular arasından seçilen 'Pantene Yıldızı Parlayanlar' kategorisini kazanan Melis Sezen, konuşmasında 'Bunu tutuyorum çünkü elimde şu an. Çok heyecanlıyım, kusura bakmayın lütfen. Artık inmem lazım' dedi. Sezen'in bu sözleri sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Modacıdan Eleştiri Yağmuru

Modacıdan Eleştiri Yağmuru

Oyuncunun konuşmasının yanı sıra tercih ettiği kıyafet de dikkat çekti. Özel tasarım beyaz bir elbise tercih eden oyuncu, cesur göğüs dekoltesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan moda yazarı Aslı Barış, Melis Sezen'in kıyafeti için 'Ben göğüs dekoltesini eğreti buldum. Beyaz şişman gösterir ama o kuğu gibi. Kızı trollemek istemiyorum ama bu nedir yani?' dedi.

Bu İçerik de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
2
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?