Oyunculuk ve Yönetmenliğin Yanı Sıra Yaptığı Yardımlarla da Tanınan Angelina Jolie'nin Yeni Mesleğini Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

-
Abone ol

Oyuncu, model, yapımcı, yönetmen ve de hayırsever... Angelina Jolie, şimdi de Time dergisinin yardımcı editörü...

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/06/20/angeline-...

Time dergisinin CEO'su ve genel yayın yönetmeni Edward Felsenthal, çarşamba günü Oscar ödüllü oyuncunun dergideki pozisyonunu bildirdi.

Derginin yaptığı resmi açıklamaya göre 44 yaşındaki oyuncu, dergide her ay yer alacak ve insan hakları konusu üzerinde çalışacak.

Dergi aynı zamanda, yıldızın Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği'ndeki 18 yıllık deneyiminden de bahsetti. Bu 18 yıllık sürecin 7 yılında, Özel Delege konumunda yer aldı.

Jolie, bugüne kadar Peru, Bangladeş ve Kolombiya gibi ülkelerde 60'tan fazla çalışmada yer aldı.

Yıldızın 'What We Owe Refugees' (Mültecilere Borcumuz) isimli ilk makalesi, Dünya Mülteci Günü'nde yayınlandı.

Yardımsever oyuncu yazısında şunları söyledi: "20 Haziran Dünya Mülteci Günü'nde, herhangi bir ülkenin, sınırları gerisinde bir köşeye çekileceğini ve sorunun öylece çözüleceğini ummak büyük bir yanılsamadır."

"Liderliğe ve etkili bir diplomasiye ihtiyacımız var."

"Mültecilerin evlerine dönmelerini sağlayabilmek için, adalet, hak ve sorumluluğa dayalı, uzun vadeli barışa odaklanmamız gerekiyor. Bu yumuşak bir yaklaşım değil. Bu oldukça zor bir hareket ancak bizlerin ve geçmişteki mültecilerin arasındaki mesafe, düşündüğümüzden daha da kısa."

Sanatçı, daha önce de Time'da bir yazı paylaşmıştı. Nisan ayında, Afganistan'daki barış sürecinde, kadınların rollerinin öneminden bahsetmişti.

Kendilerine yine hayran olduk! 😍

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emre.c

Bir insan her şeyi ile güzel olabilir mi ya 🌹🌹🌹😊

gzm-ynklr

Bravo.

sereflibesiktasim

sen nasıl mütiş bir kadınsın....

Görüş Bildir