Öykü Serter'in Armağan Çağlayan'a 'Evli Biriyle Aşk Yaşadım' İtirafından Sonra O Kişinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı

91PAYLAŞIM

Neler neler olmuş da bizim haberimiz yok tabii...

Armağan Çağlayan'ın YouTube üzerinden yayınladığı Gör Beni programının son konuğu Öykü Serter oldu.

Öykü Serter çok fazla ve hatta neredeyse hiç röportaj vermediğini söyledi. Hâl böyle olunca özel hayatıyla ilgili detayları ilk kez kendi ağzından öğrenmiş olduk.

Seçilen aşkın bedelini bu piyasada en ağır ödeyenlerden bir tanesisiniz. Çünkü daha sonra bu yaşadığınız şeyden dolayı size karşı piyasa tavır aldı. Sonra nasıl çıktınız onun içinden?

O kadar güzel bir cümle kurdunuz ki, benim bundan özgürleşmem gerekiyor artık. Çünkü herkes bildiği kadarıyla... Belki sizin bile bana karşı bir ön yargınız olmuş olabilir. Hiç kimse benden dinlemedi hikayeyi. Şöyle söyleyeyim, medeni durumu ilişki yaşamaya müsait olmayan bir erkekle çok uzun süre birlikte oldum ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce yaşanmış ilişkiler vardı.

İşime katkısı oldu mu hani bir torpil olarak? Hayır tabii ki! Ben zaten öncesinde BBG'ye başlamıştım, öncesinde bir kariyerim vardı. Sonrasında nedendir bilinmez, o işleri yaptığım kişiyle patronumla beraberdir. Şahısların ismini vermek istemiyorum. Tam da söylediğiniz gibi sanki bir elim yağda bir elim balda yaşarmışım gibi bir hava... Oysaki son derece dramlar içerisinde bir yaşamın içerisinde geçti çok uzun süre. Çünkü kadın olarak duygusal şiddetten geçiyorsunuz orda. Durup dururken yaşamadım ben bunu.

"Keşke yuvam olsa, keşke çocuğum olsa diye hayal kuran genç bir kadındım aslında ve çok aşık oldum. Ancak bütün bu hayal balonunu patlatıp, sanki bir irinmiş gibi çıktım oradan. Çok yıpratıcı bir süreçti. "

Bu sözler o kadar çok konuşuldu ki, Öykü Serter'in ismini anmaktan imtina ettiği eski sevgilisinin, Senkron TV sahibi Levent Altınay olduğu ortaya çıktı.

Levent Altınay'ın hikayesi TRT'de dublaj işiyle ilgilenirken başladı. Daha sonra Ankara'da bir dublaj stüdyosu kurdu ve özel televizyonların açılmasıyla yerli ve yabancı filmler için dublaj alt yapısını gerçekleştirdi.

Altınay daha sonra Biri Bizi Gözetliyor, Sıcağı Sıcağına ve Yangın Var gibi reality şovların yapımcılığını gerçekleşirdi. Öykü Serter ile Levent Altınay'ın ilişkisi 2007 yılında başladı.

İlişkilerinin tam olarak ne zaman bittiğini bilemiyoruz ancak epey uzun sürdüğünü Öykü Serter'in kendisinden öğrendik.

Hatta Akademi Türkiye yarışmasında sunuculuk yapan Öykü Serter'in jüri üyesi Pelin Akad ile canlı yayında tartışmasının arkasında da bu ilişki çıktı.

Çünkü Pelin Akad, Levent Altınay'ın eski sevgilisiydi ancak aynı şirkette koordinatör olarak çalışıyordu. Hem de dudak uçuklatan bir maaş miktarıyla.

Yani nerdeeeen nereye gördüğünüz gibi. Öykü Serter anlatmasa biz de bu kadar detayı bulamazdık elbette...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mdne-gyldr

Neden boşanma olmamış acaba

eysanpage

Herşeyi meşrulastirdiniz be helal olsun

aycaipekci

Ay garibim ne zorlu süreçlerden geçmiş, ne çok acı çekmişsin be, böyle süslü süslü acıklı konuşunda haklı çıkacağını mı zannettin.

bulentdogan11

Zihnen bitirilmiş evlilikler bitmiştir gerisi de teferruattır. Bazen duygusallıktan öte şeylerden dolayı nafaka mal mülk paylaşamama yüzünden yıllar süren boşanma davaları vardır. Bu dönemlerde insanların ilişki yaşayaması yuva yıkan kadın/erkek damgası yemesine sebep değil! Acımasız olmayın bu kadar

nazan-basari

Uzun süre önce çözülmüş bir yuva, daha öncede ilişkileri olmuş demesi Eve giren hırsızın 'Ben suç işlemedim,bu ev daha önce de soyulmuş' demesi kadar saçmasapan.. Ayrıca medeni durumu müsait olmayan biri diyerek 'Evli' kelimesini süslüyorsun. Fark ne pardon? Yazık

Görüş Bildir