Ovacık'ta Şeffaflık Kazandı: Komünist Başkan Devrettiği Belediyedeki Tüm Belgeleri Paylaştı

19bPAYLAŞIM

Ovacık Tunceli'ye bağlı küçük bir ilçemiz ama ünü sadece ülkemize değil dünyaya da yayıldı. Yaklaşık 7 bin nüfuslu bir bölgenin bu kadar popüler olmasını sağlayan ise Komünist Başkan lakaplı Mehmet Fatih Maçoğlu'nun politikaları ve ilçesindeki her kesimden insanın teveccühünü alması. Ovacık Komünist Başkanı'nı kendi il merkezine gönderdi ama son yerel seçimlerde TKP değil de CHP'yi seçti. Maçoğlu'nun belediyesi devir teslim esnasında da farkını gösterdi.

Ovacık'ta seçimleri Cumhuriyet Halk Partisi'nden Mustafa Sarıgül kazandı ve görevine de başladı.

İl teşkilatı haberi sosyal medyadan duyurdu.

Devir teslim işlemlerinde Maçoğlu da vardı.

Tutanak yeni adaya böyle sunuldu.

Belediyeye ait her şey tüm detaylarıyla paylaşıldı.

Tüm şeffaflığıyla devir teslim tamamlandı.

Tabii küsüp gitmek olmazdı. Tüm Ovacık bilgilendirildi.

Maçoğlu esnaf ziyaretinde bulundu.

Artık şehir merkezini yönetecek olan Komünist Başkan vatandaşlarla böyle vedalaştı.

TKP de bilgilendirme broşürü dağıttı.

Umarız sadece belediyelerimiz değil tüm kurumlarımız aynı şeffaflık içerisinde hareket eder. Tebrikler 👏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efsaneromeo33

Bu arada Ovacık ta şeffaflık kazanmadı kaybetti.

reshontheway

trol bilmiyorsan konuşma CHP'nin adayından dolayı CHP kazandı. Aday ilçede sevilen bir isimdi. Maçoğlu'da çok sevildiği için kazanmıştı.

efsaneromeo33

trol sensin. Şeffaflık yapan tkp li idi. tkp ise kaybetti. chp kominist partisi mi ki.

reshontheway

Yahu sen hakikaten anlama özürlüsün. Diyorum ki sana ilçelerde parti önemli değildir, isim önemlidir Şırnak'ta millet isimden dolayı AKP'yi seçti, bunun gibi onlarca örnek var. Kominizmle şeffaflığın ne alakası var. Dikkat edersen muhafazakarım diye geçinenler asıl en büyük vurgunu vuruyor. Trollük yapma sürekli.

efsaneromeo33

Lan sende gelip gidip troll deme gevşek. TKP nin kaç tane trolünü gördün amk. Görüşlerimiz ayrı olabilir bu beni trol yapmaz. O zaman sende chp nin trolüsün.

reshontheway

Lan denyo sana TKP'nin trolü mü diyoruz, senin diğer içeriklerde yazdığın yorumlardan kimin trolü olduğun anlaşılıyor zaten. Aklınca adamların yaptığı işte algı yaratmaya çalışıyorsun.

efsaneromeo33

Bahsettiğin yer her nereyse oranında da amına koyim. Şimdi trol olmadığımı anladın mı. Eğer ki bir siyasi partinin elemanı olsam onlara küfür etmezdim herhalde. Şimdi ben kanıtladım. At çamuru izi kalsın madem. Bende senin orospu çocuğu olduğunu idda ediyorum. Hadi kanıtla bakalım orospu çocuğu olmadığını (Bunu da bir bok bilmeden çamur attığın için ceza sana). Boş boş yazarsan kabul etmiş sayılırsın bilmiş ol.

reshontheway

Ceza mı ne zamandan biri tartışma erdemini gösteremediği kişiye ya da laf bulamayınca hemen küfür etmeye başlaması onun ceza verdiği anlamına gelir oldu? Ben de sana burada düzinelerce küfür yazarım ama ne için? Sen zaten nasıl omurgasuz bir trol olduğunun sinyallerini her yorumunda veriyorsun. Hepsini geçtin daha halen neden dediğimizi bile anlamadın. Benim ne olduğum belli de senin biraz sıkıntı belli ki artık nerede doğduysan tüm oyun arkadaşlarını kendin gibi sanıyorsun. Neyse şu küfrü yazan birinin ergen olduğu zaten açıkça belli o yüzden sana değmez. Şimdi BSG !

mahirrihamahirriha

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tahir Büyükakın, görevi İbrahim Karaosmanoğlu'ndan teslim aldı. Belediye çalışanlarıyla vedalaşan Karaosmanoğlu daha sonra evine gitmek için belediyenin yakınındaki duraktan belediye otobüsüne bindi. Bu hareketi bu komünist başkan yapsa helal, ama başkası yapsa şov di mi?

z.kaanbdk

Hayır değil adam gerekeni yapmış sonra gideceği yere giden bir vasıtaya binmiş gitmiş. Sen neden başka kişiler ve kurumlar üzerinden birisini hedef gösteremeye çalışıyorsun ?!

mahirrihamahirriha

Amacım hedef göstermek değil. Yukarıda gayet ne anlatmak istediğimi belirttim. Bana göre de adam gerekeni yapmış lakin herkes senin gibi düşünmüyor.

z.kaanbdk

Antipati başka açıklaması yok. Ama bu antipati bu zamana kadar nasıl toplandı onu da düşünmekte fayda var.

reshontheway

ABD ile sıkıntılar ve millileştirme muhabbetlerinin olduğu dönemde bisiklet kullanacağız demişti Kırşehir Eski Belediye başkanı ve haberini de bulabilrsin çok az kişi show yazmış gerisi taktir etmişti. Tahmin et ne oldu ? Hakikaten de şovmuş ABD ile sıkıntılar düzelince paşam geri dönmüştü araçlarına.

selim-isik1

Yoo hayır...Tahir Büyükakın'ın neyi yaptığını bilmiyorduk.... Nasıl yaptığını bilmiyorduk... O nedenle de sesimizi çıkartmamıştık.... Şimdi siz yazdınız, biz de öğrendik.... Şahsen çok beğendim, mutlu oldum, yürekten kutladım..... Parti, purti işleri yerin dibine batsın.... İnsani anlamda olumlu olan ne varsa başımın üstünde yeri vardır..... Bilgi için size teşekkür ederim.... Yaptığı, aslında normal ancak gün itibariyle güzel davranış için de Tahir beyi kutlarım....

yakuza-48

Doğru valla ama kominist olanlar bunu asla yapmaz ,bunu anlamayanlarda varmış,gidip başkalarını savunuyor şov yapmışmış diye.

lunakimou

Komünizm her ülkede karalanıyor, antikomünizm propagandaları yapılıyor ama en komiği de bizim ülkemizde "allahsızlığı yayma kürsüsü başkanı" nedir allasen bir de o film yüzünden Maraş'ta katliam yaptı teneke beyinliler. Maçoğlu Türkiye'ye komünizmin ne olduğunu gösteriyor. Bu adam iyi bir adam olduğu için değil komünist olduğu için böyle şeyler yapıyor. Komünizmin temeli budur... (Ha iyi bir insandır ona bir şey diyemem ama komünist sistem zaten bu demek arkaaşlar)

viyol10sel

hırsızlığı sahtekarligi sapıklığı zorbalığı yalani iftirayi zalimliği islam sanan islamla bir tutan ülkemdeki 30 milyon insana örnek olur umarım. O kulluk ettiğiniz siyasilere bakın bir de bu adama bakın sonra da aynaya bakıp dürüstçe kendinizi sorgulayın...

poseidon-iyiyuzer-oglu

her gördüğümde helal olsun diyorum her alanda böyle kaliteye kendim yiyeceğime paylaşalım diyenlere ihtiyacımız var

yakuza-48

Maalesef öylesi çoğalsa keşke.

Görüş Bildir