Önümüzdeki 3 Ayda Hayatının Aşkını Bulacak mısın?

108PAYLAŞIM

Aşk bu. Nerede ya da ne zaman olacağını kestirmek biraz zor. Ama biz senin için önümüzdeki 3 ayda hayatının aşkını bulabilecek misin söylüyoruz!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Bize burcunu söyle!

4. Şimdi de bize aşık olacağın kişide olmazsa olmaz dediğin özelliği söyle!

5. Sağlam bir ilişkinin olmazsa olmazı nedir sence?

Aşk
Huzur
Sevgi
Sadakat
Saygı
Güven

6. Söyle bakalım, geçmişte yaşadıklarının geri dönüşü var mıdır?

Tabii ki de hayır, geçmiş geçmişte kalır.
Tekrar bir şans verilebilir.
Bilmiyorum.

7. Son olarak, gerçek ve sonsuz aşka gerçekten tüm kalbinle inanıyor musun?

Önümüzdeki 3 ayın sonlarında o karşına çıkacak!

Tam hayalimdeki aşkı bulamadım derken karşına çıkacak. Önümüzdeki 3 ayı o kadar güzel kapatacaksın ki, bütün yorgunluğunu, koşturmanı ve kötü günleri unutacaksın. E öyle güzel şeyler bir anda çıkmıyor insanın karşısına değil mi? Senin de bazı şeyleri yaşaman ve bulduğun bu güzel aşkın değerini bilmen gerekiyor. Her insanda olduğu gibi. Bu üç ayda bazı şeyler ters gidebilir tabii ki de. Sonuçta kimsenin hayatı mükemmel değil. O yüzden yaşadığın hiçbir şey için pişmanlık duymamalısın. Çünkü hiç beklemediğin o umutsuz günlerde mutluluğu yakalayacaksın. Her şeyin daha güzel olduğunu fark edecek, yoluna emin adımlarla devam edeceksin. Çünkü o kişiyi bulduğunu derinden hissedeceksin. Bu dünyanın en güzel şeyi olsa gerek. Her şeyin bir sebebi vardır. Karşına çıkan kişiler senin bu yolda ilerlemeni sağlayacak. Hayatının aşkına küçük adımlarla giderek ulaşacaksın. O yüzden ne yaşarsan yaşa umudunu kaybetme. Onun seni bulmasına çok ama çok az kaldı. :)

Önümüzdeki 3 ay senin aşkı doyasıya yaşadığın zamanlar olacak!

Önümüzdeki 3 aya ayak bastığında her şey senin için çok daha güzel olacak. Hayatını bir şekilde yoluna sokacaksın ve her şey tıkırında ilerleyecek. Her şey güzel giderken hayatının en güzel fırsatını yakalayacaksın. Hiç beklemediğin bir anda karşına o kalbini kıpır kıpır edecek biri çıkacak. İşte sen o anda diyeceksin ki, "O benim hayatımın aşkı!" Bir insanın yaşayacağı en güzel şeylerden biri de ömrünün sonuna kadar birlikte olacağını hissettiğin o kişinin karşına çıkmasıdır. Sen bunu öyle derinden hissedeceksin ki, hayatın bir anda değişecek. Bunca zamandır kimsede bulamadığın o güzelliği onda hissedeceksin. O kadar yıl boşuna beklediğinin veya başkası için üzüldüğünün farkına varacaksın. Sana yaşadığın onca kötü şeyi unutturacak. Hayata yeniden bağlanacak ve hayallerinin peşinde koşacaksın. Kendini her zamankinden çok daha güçlü ve özel hissedeceksin. Çünkü bunu sana derinden hissettirecek. Kendini her zamankinden daha değerli hissedeceksin. Artık hayatında senin nasıl mutlu edecek, sen üzüldüğünde yanında olacak biri olacak. Anlayacağın mutluluğu yakalayacaksın.

Biraz daha beklemen gerekiyor sadece biraz sabır!

Son zamanlarda istemediği şeyler yaşayıp hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Fakat önümüzdeki 3 ay senin için inanılmaz olacak. Belki hayatının aşkını şu anda bulamayacaksın ama bazı konularda çok iyi olacaksın. Şansın iş veya eğitim konusunda mükemmel ilerleyecek. Hatta bu yüzden hayatından hiçbir eksiklik hissetmeyeceksin. Kendi mutluluğun sana zaten yetecek. Senin bu 3 ayda kafanı dinlemen ve hayalini kurduğun o güzel şeyler için çabalaman gerekiyor. Kendi yolunu zaten çizmişsin. O yolda emin adımlarla ilerleyecek, hayalini gerçekleştirmenin tadını çıkaracaksın. Hep hayatımın aşkını ne zaman bulacağım diye düşünüyorsun. Onun için biraz beklemen gerekecek. Bu süreçte karşına birileri elbette çıkacak. Fakat sen hayatına almamakla biraz kararlısın. Bazı şeyleri gerçekleştirmeden hayatına kimseyi almak istemiyorsun. Gerçek aşkı hissedeceğin o kişiyi bekliyorsun. Onun da biraz zamanı olduğunun farkındasın. Sana şimdiden bol şanslar diliyoruz. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-altun6

Hadi be admin İNŞALLAH :) 3 ay su gibi gelip geçer bekiliyorum :D

karbey77

Önümüzdeki 3 ayın sonlarında o karşına çıkacak! hadi bakalim...

sumtor

Harbiden içimdekileri dökmüşler ya şaşırdım vay be sadece biraz daha sabır başlığı zaten önümüzdeki süreçte ilişki istemeyen birisi için mantıksız olmuş

blackcat

ben zaten buldum hayatımın aşkını :D

mesut-aka

gercekten cik artik bul beni ::)))

Görüş Bildir