Okan Bayülgen Çocuklarıyla Oynayan Babaların Toplumda Saygı Görmeyeceğini Söyledi, Sosyal Medyadan Tepki Yağdı!

-

Her şeyi kadınlar yapsın, öyle mi sayın Bayülgen??

Sivri dili, şaşırtan açıklamaları ve talk show konseptine getirdiği bambaşka solukla Okan Bayülgen yıllardır ekranlarda bildiğiniz üzere...

Gece Kuşu'ndan şimdilerde yaptığı Uykusuzlar Kulübü'ne kadar pek çok ismi konuk alan ve sık sık gündeme gelen Okan Bayülgen bu sefer baltayı taşa vurdu gibi görünüyor. Çünkü toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik yaptığı açıklamalar yenilir yutulur gibi değil!

Çocuklarıyla oynayan babaların toplumda saygı görmeyeceğini ifade eden Okan Bayülgen, erkeğin yaradılışı gereği çocuklarıyla vakit geçirmemesi gerektiğini ima etti.

Kendi neslinde babalarıyla birlikte oynamadıkları için şanslı olduklarını da belirten Okan Bayülgen, evde saatlerce çocuklarıyla oynadıklarını söyleyen babalara "Gerzek!" diye seslenerek şunları söyledi: "Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu."

Hayvanlarda olduğu gibi insanlarda da kadının çocuklara yönelimiyle erkeğinkinin farklı olduğunu ısrarla vurgulayan Okan Bayülgen, erkeklerin kadın taklidi yaptıklarını da ekledi.

Okan Bayülgen, kadınların çocuk bakmasıyla erkeklerin çocuk bakması arasında fark olduğunu toplumsal cinsiyet eşitliğini hiçe sayarak açıkladı ve şöyle devam etti: "Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. Çocukla saatlerce oynuyorum. Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?"

1. Ve tabii ki sosyal medyadan pek çok tepki aldı, haklı olarak...

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
question

Dikkat sahan cikabilir'de bir skec vardi, adam reytingler dustukce masaya vurup bagirip cagirip reytingleri arttiriyordu (sahan'in komik oldugu zamanlarda). Bence Bayulgen de reytingleri dustukce basiyor sacmaliklari.

merve-yildiz24

ya bu adam ödül törenine kızını getirmedi mi veda mektubunu okurken istanbul'un babası diye bitirmedi mi? bizi yönetenlerin kadınlara karşı tutumun dolayı yapıyorsa eğer bunu kendisine hatırlatmakta fayda kendisine sivri dilli komedyen deniyordu. devrin adamı değil!!

recep-amca

Bu yüzden hep söylerim Allah isteyen değil "hak eden" herkese çocuk sahibi olmayı nasip etsin.

omeravc912gmail.com

Okan Bayülgen merak etmesin eskidendi o işler. dünya değişiyor. okan 20. yy insanı değişimi anlamakta zorluk çekebilir

sanalhesap

Okan Bayülgen tespit SIÇMIŞ

Görüş Bildir