Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ojeyi İçer Gibi Hızla Tüketen Biri Değilseniz Anlayamayacağınız 21 Durum

 > 
6.8bPAYLAŞIM

Oje manyağı olduğunuzu kabul ediyorsanız, gelin kendinize bir de bu gözle bakın. İşte "evet yaa aynı ben" deme garantili, her gün yaşadığınız durumlar;

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/juliapugachevsky...

1. Oje sürmek, sizin için asla ama asla bozulmayacak bir ritüeldir.

2. Haftada en az üç kere, ya renginden sıkıldığınız ya da giyeceğiniz kıyafete uymadığı için ojenizi silip tekrar sürersiniz.

3 az sanki? 5? 7?!

3. Kesinlikle azalmayan, hatta gün geçtikçe nereye sığdıracağınızı bilemediğiniz kocaman bir oje hazineniz vardır.

4. Eczanede işiniz ne kadar acil olursa olsun, gözünüze takıldığı anda büyülendiğiniz, o oje standına bakmadan çıktığınız henüz görülmemiştir.

5. Aralarında ton farkı olduğu neredeyse anlaşılmayan, arkadaşlarınızın ısrarla aynı renk olduğunu iddia ettiği oje koleksiyonunuz, genelde alay konusu olur yakın çevrenizde.

Fakat sizin için öyle mi, adeta bir gurur tablosu!

6. Yeni sürdüğünüz ojenizin kenarlardan yavaş yavaş soyulmaya başladığını farkettiğinizde hissettiğiniz o üzüntü, asla tarif edilemez.

7. Ojelerinizin bozulmasından nefret ettiğiniz için çoğunlukla bulaşık yıkamak istemezsiniz, etrafınızdan da bunu anlayışla karşılamasını beklersiniz.

Bu konuda çok da haklı olduğunuzu söyleyemiyoruz maalesef.

8. Ojeyi kenarlara taşırmadan sürmek, size göre insanın kazanabileceği en büyük zaferlerden biridir ve kesinlikle ödüllendirilmelidir.

9. Taşırmadan oje sürme konusunda henüz yeterince usta değilseniz, sağ ve sol eliniz arasındaki korkunç fark sizi her zaman intiharın eşiğine sürükler.

Ama eminiz ki kısa süre içerisinde bu konuda mükemmele yaklaşacaksınız.

10. Her ne kadar bu işin piri olsanız da, zaman zaman ojenizin kuruyacağı süreyi kestiremediğiniz ve bozulunca da ağlamaklı olduğunuz zamanlar olur.

11. Özel günler ve kutlamalar için önceden planlayıp hayata geçirdiğiniz tırnak tasarımlarınız vardır.

Sonuçta kombin dediğin tepeden "tırnağa" olur, bu konuda hemfikiriz.

12. İnternette değişik tırnak modelleri için videolar izleyip, bir yandan da yapmaya çalışırken bir bakmışsınız ki saatler geçmiş.

Arkadaşınızla mı buluşacaktınız? Geçmiş olsun...

13. Renk renk ojeler, çıkartmalar ve simlerle hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak gerçekten harikalar yaratabilirsiniz.

14. Tırnaklarınızı, sırf değişik şekiller ve modeller denemek için uzatmaktan asla çekinmezsiniz.

www.buzzfeed.com

15. Arkadaşlarınız genellikle "Ya bana da oje sürer misiiin?" diyerek faydalanmaya çalışırlar sizden.

Aslında bu, işinizde ne kadar iyi olduğunuzu gösterir, mütevazılığa gerek yok.

16. Televizyon izlerken, arkadaşlarınızla dertleşirken hatta abartırsak ders dinlerken bile elinizden düşmeyen tek şey: Törpü. O tırnaklar her an, her dakika oje sürmeye hazır olmalı!

17. Mutsuzluk diye bir şey yoktur sizin için; kurumaya başlamış oje vardır, manikür vakti gelmiş tırnaklar vardır...

18. Ojelerin sadece tırnaklara sürüleceğini kim söyledi? Siz etrafınızdaki herhangi bir objeyi, rengarenk ojeleriniz sayesinde dakikalar içerisinde sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

19. Kötü sürülmüş bir ojeyi kurtaracak tek şeyin, üstüne süreceğiniz simli bir cila olduğunu çok iyi bilirsiniz.

20. Ojesiz dışarı çıktığınızda (olmaz da hani oldu diyelim) ya da hiç beklenmeyen bir anda tırnağınız kırıldığında, ruhunuzu bir yerlerde kaybetmiş gibi hissedersiniz.

21. Çünkü çok iyi biliyorsunuz ki; yenilenmiş tırnaklardan başka, size kendinizi iyi ve tazelenmiş hissettiren hiçbir şey yok şu hayatta.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hollandisbae

Uzun tırnak hayatımda gördüğüm en pis şeylerden biri.Uzun tırnaklı biriyle muhattap bile olasım gelmiyor.Kesinlikle kısa tırnak en iyisi.

cananburcin

Sadece siyah ve bordo ojelerim benimle olsun yeter başka renk istemiyorum *-*

sinecemis

Bana o tırnakları nasıl uzattığınızı; ders çalışırken, kitap okurken, telefonda oyun oynarken hatta yemek yapmak için bir şeyler doğrarken\keserken nasıl dikkatinizin dağılmadığını ve o ojeye ne yapıyorsunuz da ağırlık yapmadığını açıklayın yeter. Hayatımda 1 defa oje kullandım. Onda da sabah sürdüm aynı günün akşamına sildim. Parmaklarıma bütün gün ağırlık bağlanmış gibiydi.

proffesional-goner

Siyah oje ve bir de renkli biriyseniz en sevdiğiniz renkte oje neyinize yetmiyor sayın oje severler

Gizli Kullanıcı

bi kere almaya başladınmı kendini durduramazsın.. biz kadınların en renkli oyuncağı

Görüş Bildir