Noel'i Kabin Görevlisi Olan Kızıyla Geçirmek İçin Tüm Uçuşlara Bilet Alan Dünyanın En Tatlı Babası

24PAYLAŞIM

Yeni yıla girerken herkes ailesiyle olmak ister hatta bunun için kilometrelerce yol gitmek zorunda kalabilirler. Ama bazıları için bu imkansız bir durumdur. Bir baba için de imkansızdı çünkü kızı o akşam kabin görevlisi olduğu için çalışıyordu. O da Noel'de kızı ile olmak için harika bir çözüm buldu. Detaylar için LadBible kaynaklı içeriğimize buyurun.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/interesting...

Noel tatilini kızı ile geçiremeyeceğini öğrendikten sonra kızı ile birlikte olabilmek için onun kabin görevlisi olacağı uçuşlara bilet aldı.

Hal'ın kızı Pierce Vaughan, Delta Hava Yolları'nda uçuş görevlisi olarak çalışıyordu. Özellikle yılın bu zamanları çok fazla uçuş olduğu için Noel'den önce ve o günde çalışması gerekiyordu.

Bu üzücü haberin ardından minnoş baba kızının görevli olacağı uçuşun rotasına baktı. Florida'dan Detroit'e ve oradan da Massachusetts'e gidecekti.

Hal'ın Noel rotasından bir tanesinde yanında oturan Mike Levy isminde biri ile karşılaştı. Mike hikayeyi dinledi ve çok etkilendi. Daha sonra birkaç tane fotoğraf çekmek istedi ve onları Facebook hesabında arkadaşlarıyla paylaştı.

Paylaştığı fotoğraflar 27 binden fazla paylaşıldı ve 135 bin beğeni aldı.

Mike, Hal'a bu kadar iyi bir baba olduğu için teşekkür etti. Ve fotoğrafların altına şu notu düştü: "Eve dönüş uçağımda Hal'ın yanına oturduğum için çok mutluyum. Kızı Pierce, kabin görevlisiydi ve Noel'de çalışması gerekiyordu. Hal da bu tatilde kızıyla birlikte olmak istedi. Bu yüzden bugün ve yarın görevli olacağı uçuşlara bilet aldı. Ne kadar şahane bir baba! Umarım ikiniz için de güzel bir yeni yıl olur."

Hava yolları firması ise çalışanlarının yakınları için daha ucuz biletler satıyordu ve Hal için biraz indirim yapıldı.

Ertesi gün Pierce, Mike'ın paylaşımından sonra annesi ile birlikte fotoğraflarını paylaştı. Hal güvenli bir şekilde yolcuğunu tamamlamıştı ve kızı ile birlikte eve dönmüşlerdi.

Hal gibi iyi kalpli bir babanın eşi ve kızı ile birlikte olduğunu gördüğümüz için çok mutlu olduk. Sizler de düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cesme-basina-tuneyen-adam

Garip ya,çalışırken,makyajını yapmış yetişkin bir kadın gibi görünürken,ailesiyle birlikteyken pijamalarıyla saçlarını da salmış küçük bir kız gibi görünüyor.

scoob

benim eşimde cabin crewdan, yalnız bırakmamak için ANKARA yatıya gidicem.İşin kötü tarafı gündüz 4 bacak var ben o arada ne yapıcam :d

user.

Hal,Halden anlıyormuş. Kızının çalışmasına karşı çıkmamış.. (Ne iğrenç espri yaptım. Kendim bile öğürdüm.)

Görüş Bildir