Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nikah Masasında "Evet!" Demeyi Alışkanlık Haline Getirmiş 15 Hollywood Yıldızı

311PAYLAŞIM

Evlilik onlara yaramıyor... Bir yastıkta kocamak için her seferinde "evet" dediler; ancak iyi günde, kötü günde birlikte olma sözlerini tutamadılar. Defalarca deneseler de, buna rağmen evlenmekten vazgeçmeye niyetleri yoktu.

İşte en az üç kez evlenen, Hollywood'un birbirinden ünlü isimleri:

15. Marilyn Monroe (3)

36 yaşında hayatını kaybeden ikon, bu kısacık hayatına üç evlilik sığdırmıştı. Henüz 16'sındayken ilk evliliğini James Dougherty'yle yaptı ve dört yıl evli kaldı. 28 yaşına geldiğinde bu kez Joe DiMaggio'yla evlendi, ancak kısa süre sonra boşandı. Arthur Miller'la beş yıl evli kaldı ve ondan boşanmasından bir yıl sonra hayatını kaybetti.

14. Drew Barrymore (3)

Drew Barrymore'un yaptığı üç evlilikten ilki, 1994 yılında, Jeremy Thomas'la oldu. Bir yıl süren bu evliliğin üzerindn altı yıl geçtikten sonra Tom Green'le evlendi. Yine bir yıl süren bu evlilik de sonlanınca on yıl aradan sonra yeniden evlendi. Will Kopelman'la olan evliliği, geçtiğimiz yıl bitti.

13. Tom Cruise (3)

25 yaşındayken Mimi Rogers'la evlenen Tom Cruise, bu evliliğini üç yıl sürdürebildi. Boşanmasının hemen ardından Nicole Kidman'la evlendi ve 11 yıl evli kaldılar. Son olarak da, 2006-2012 arasında Katie Holmes'la evli kalmıştı.

12. Angelina Jolie (3)

Jolie, ilk evliliğini 21 yaşında, Jonny Lee Miller'la yaptı ve onunla 1996-1999 yılları arasında evli kaldı. Çok geçmeden Billy Bob Thornton'la evlendi, üç yıl evli kaldı. Sonrasında Brad Pitt ile evlendi, ancak onunla da yürümedi ve bir kez daha boşandı.

11. Jennifer Lopez (3)

Latin ateşinin ilk evliliği 1997'de, 28 yaşındayken gerçekleşti. Ojani Noa ile yaptığı evliliği bir yıl sürdü. 2001-2003 arasında Cris Judd ile evli kaldı. Son evliliği ise 2004-2014 arasında Marc Anthony ile olmuştu.

10. Charlie Chaplin (4)

Sessiz sinema üstadı Şarlo, ilk evlendiğinde 29 yaşındaydı ve 17 yaşındaki Mildred Harris'le evlendi. 35 yaşında ikinci evliliğini 16 yaşındaki Lita Grey'le yaptı. Sonra aynı filmde oynadığı Paulette Goddard'la evlendi. İlk üç evliliği uzun sürmedi ancak Oona O'Neill ile yaptığı evliliği 33 yıl(ölene dek) sürdü.

9. Brigitte Bardot (4)

82 yaşındaki Fransız güzel de evlilik kurumuna sık sık reset atan isimlerden. İlk evliliğini 18 yaşındayken yaptı. Son olarak 1992 yılında evlendi ve bir daha ayrılmadı.

8. James Cameron (5)

Yönetmen James Cameron 24 yaşında ilk evliliğini yaptı. İkinci evliliğini kendisi gibi sinema sektöründe olan Gale Anne Hurd ile yaptı. Daha sonra yönetmen Kathryn Bigelow ile evlendi ve iki yıl sonra boşandılar. Dördüncü denemesinde Terminator'ün yıldızı Linda Hamilton ile evlendi ancak onunla da iki yıl evli kalabildi. 2000 yılında Suzy Amis'le evlendi ve sonunda istikrarı sağladı, hâlâ birlikteler.

7. Geena Davis (5)

80'lerde ve 90'larda kocaman gülüşüyle sempatimizi kazanan Geena Davis'in en bilindik evliliklerinden biri de, The Fly filminde birlikte rol aldıkları Jeff Goldblum'la yaptığı evlilikti. Onunla üç yıl evli kaldı. 2001'den bu yana Reza Jarrahy'yle evli.

6. Rita Hayworth (5)

Bir diğer Hollywood ikonlarından Rita Hayword, ilk evliliğini 19 yaşında yaptı. Evlilikleri arasında en bilineni, yönetmen Orson Welles'le olanıydı.

5. Martin Scorsese (5)

Usta yönetmenin ilk evliliği 23 yaşındayken gerçekleşti. Blue Velvet filmiyle tanıdığımız oyuncu Isabella Rossellini'yle olan evliliği, döneme damga vurmuştu. 1999 yılından bu yana Helen Morris'le evliliğini sürdürüyor. Çalkantılı dönemlerini çoktan uzakta bıraktı.

4. Clark Gable (5)

Rüzgar Gibi Geçti'nin efsane aktörü Clark Gable, 59 yıllık hayatına 5 evlilik sığdırmıştı. Son olarak Kay Williams'la evliydi.

3. Henry Fonda (5)

12 Angry Men, Once Upon a Time in the West filmleriyle tanıdığımız aktör, ilk evliliğini 26 yaşındayken yapmıştı. 77 yaşındayken hayatını kaybettiğinde Shirlee Mae Adams ile evliydi.

2. Billy Bob Thornton (6)

Çatır çatır evlenen erkekler konusunda zirvede kendisi. En tanındık eşi Angelina Jolie'ydi. Sevgilisi Laura Dern'i, Angelina için bir anda terk etmişti. Şu sıralar Connie Angland ile evli, iki yıllık evliliği bakalım bu kez uzun sürecek mi?

1. Liz Taylor (8)

Ve zirve... Hollywood'un ikon isimlerinden Elizabeth Taylor'ın gözlerinden kendini alamayan erkeklerin sayısı bir hayli fazla. 8 evlilik ile bu konuda en tecrübeli isim. 2011 yılında 79 yaşındayken kaybettiğimiz Taylor; ilk evliliğini 18 yaşında, son evliliğini 59 yaşında yapmıştı.

Türk ünlüler için de şöyle alalım 👇

En Az Üç Kez Evlenerek Dünya Evinin Uğrak Misafiri Olmuş 15 Türk Ünlü - onedio.com
En Az Üç Kez Evlenerek Dünya Evinin Uğrak Misafiri Olmuş 15 Türk Ünlü - onedio.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
corpse-bride

evlilikte keramet var lafı tamamen yalanmış

corpse-bride

boşver bekarlık candır

Görüş Bildir