Nereye Koyacağınızı Bilemediğiniz Her Şey İçin Alan Yaratacak 23 Ürün

0PAYLAŞIM

"Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir."

1. Çekmece içi düzenleyici

Çekmece içinde sürekli birbirine karışan şeylerden bıktıysanız ve buna bir çözüm arıyorsanız bu çekmece düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Kapak düzenleyici

Plastik kaplar ya da tencere tava kapaklarını bir türlü koyacak yer bulamayıp hiçbir yere sığdıramayanlardansanız size bir çözümümüz var! Bu kapak düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

3. Poşet çay düzenleyici

Küçük olmalarının aksine koyulan hiçbir yere uyum sağlayamayan kendi kutusunda durumca kötü bir görüntü oluşturan poşet çaylar bu şeffaf kaplarda çok güzel duruyor! Poşet çay düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

4. Kedi/köpek mama saklama kabı

Sevimli dostlarımızın mamalarının açık kalmaması gerekiyor çoğu mamanın poşeti kilitli de olsa görünüş olarak rahatsız edici olabiliyor. Kapaklı ve kilitli mama kutusuna buradan ulaşabilirsiniz.

5. Makyaj malzemesi düzenleyici

Neden gerekli olduğunu söylemeye bile gerek yok... Sürekli etrafa dağıttığımız makyaj malzemelerinin bir arada ve düzenli durması için kesinlikle her evde olması gereken bu makyaj malzemesi düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

6. Oje/ruj düzenleyici

Eğer çok makyaj yapmayıp oje, ruj, kapatıcı gibi daha küçük olan makyaj malzemeleriyle işinizi hallediyorsanız bir önceki ürüne nazaran daha küçük bölmeleri olan bu ürünü de tercih edebilirsiniz. Oje/ruj düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

7. Mücevher kutusu

Takılarımızı çok seviyoruz ama küçük parçalar olduğu zaman etrafta kaybolma ihtimalleri artıyor. Hele ki bu takılarımız maddi ya da manevi açıdan değerliyse kapalı bir mücevher kutusu onları muhafaza etmek için birebir. Bu mücevher kutusuna buradan ulaşabilirsiniz.

8. Takı Düzenleyici

Birbirine karışan bileklikler, kolyeler için harika bir çözüm olan takın düzenleyicisine buradan ulaşabilirsiniz

9. Masaüstü düzenleyici

Evden çalıştığımız şu dönemlerde dalgınlıkla ya da işimizin yoğunluğuyla masamızı biraz dağıtabiliyoruz, hele ki depolama alanı kısıtlı bir masada çalışıyorsanız toplu tutmak epey zor. İşinizi kolaylaştıracak bu masa düzenleyicisine buradan ulaşabilirsiniz.

10. Masaya yapışan kablo düzenleyici

Telefon, tablet, bilgisayar, televizyon, powerbank, masa lambası... Hepsinin kablosu birbirine karışıyor ve biz de haliyle doğru kabloyu bulmaya çalışırken ecel terleri döküyoruz, bazen de çıldırıyoruz. Bu sorunu kablo düzenleyiciyle çözmek isterseniz ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

11. Su geçirmez kablo düzenleyici

Sadece evinizde kullanırken değil, kullanmadığınız zaman depolarken ya da seyahat ederken birbirine karışmadan zarar görmesin istiyorsanız su geçirmez kablo düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

12. Hasır düzenleyici

Hem şık hem de ortada duran eşyalarınız için ideal bir düzenleyici. Bu hasır sepet düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

13. Kapı arkası düzenleyici

Kapı arkalarını sadece askılarla değil bu düzenleyiciyle de değerlendirebilirsiniz. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

14. Duvar düzenleyici

Kapı arkasında düzenleyiciniz varsa ve o da yetmiyorsa duvarınıza asacağınız bir duvar düzenleyici de size ekstra yer sağlayabilir. Bu duvar düzenleyiciye buradan ulaşabilirsiniz.

15. Dolap (kapak) içi düzenleyici

Dolapların içi bazen yetersiz kalabiliyor bu gibi durumlarda dolap kapağına takılan bu dolap içi kapak düzenleyici de size depolama konusunda yardımcı olabilir. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

16. Poşet kutusu

Poşetler az yer kaplıyor gibi dursa da poşet düzenleyici kutuyu aldıktan sonra kapladığı yerin farkına varacaksınız. Eğer bu poşet düzenleyicilerden edinmek isterseniz ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

17. Askı/sap düzenleyici

Süpürgeler, vileda sapları gibi nereye koyacağınızı bilemediğiniz şeyler için az yer kaplayan bu tutacaklar birebir. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

18. Kumanda düzenleyici

Televizyon ve klima kumandaları kaybolup duruyorsa ve ortalıkta öylece dağınıklık yapıyorsa kumanda düzenleyicilerle bu dertten kurtulabilirsiniz. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

19. Vakumlu poşet

Vakumlu poşetler montları, yastık veya yorganları depolarken kapladığı yeri en aza indiriyor. Kesinlikle her evde olması gerektiğini düşündüğümüz bu ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

20. Postalık

Gerekli gereksiz bir sürü posta geliyorsa ve bunları bir arada düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız bu postalık şık duruşuyla evinizin bir parçası olmaya aday. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

21. Araba bagaj düzenleyici

Sadece evinizi değil arabanızı da düzenli tutmak istiyorsanız bu zeminine yapışan bu bagaj düzenleyiciyi tercih edebilirsiniz. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

22. Katlanabilir çamaşır sepeti

İçi boş olduğunda katlayıp kaldırarak yerden tasarruf etmek çok rahat! Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

23. Çay/kahve için ısıtıcı

Siz çalışırken sürekli soğuyan çayınızı ve kahvenizi değiştirmeye üşeniyorsanız ya da zamanınız yoksa fincanınızı ürünün üstüne koyarak sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Hem yerden hem de zamandan tasarruf etmek için ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

"Bizi, onedio.vitrin Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.”

Bu ürünler de dikkatinizi çekebilir;

Size Çok Daha Geniş Bir Alan Sağlayıp Evinizi Ferahlatacak 21 Depolama Ürünü - onedio.com
Size Çok Daha Geniş Bir Alan Sağlayıp Evinizi Ferahlatacak 21 Depolama Ürünü - onedio.com
Küçük Alanlardan En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak 12 Mobilya ve Düzenleyici - onedio.com
Küçük Alanlardan En İyi Şekilde Yararlanmanızı Sağlayacak 12 Mobilya ve Düzenleyici - onedio.com
Her Evde Mutlaka Bulunması Gereken Hayatı Kolaylaştıran Pratik Ev Eşyaları - onedio.com
Her Evde Mutlaka Bulunması Gereken Hayatı Kolaylaştıran Pratik Ev Eşyaları - onedio.com
Aksesuarlarınızı Çok Daha Düzenli Tutmanızı ve Kolay Bulmanızı Sağlayacak 21 Düzenleyici - onedio.com
Aksesuarlarınızı Çok Daha Düzenli Tutmanızı ve Kolay Bulmanızı Sağlayacak 21 Düzenleyici - onedio.com
Size "İyi ki Almışım" Dedirtecek Hem Düzenleyici Hem de Dekoratif En İyi Ayakkabı Organizerleri - onedio.com
Size "İyi ki Almışım" Dedirtecek Hem Düzenleyici Hem de Dekoratif En İyi Ayakkabı Organizerleri - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir