Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Testi Yap, Neden Yalnızsın Öğren!

 > 
25bPAYLAŞIM

Tam da bahar aylarının yaklaşıp gönül yaylarının gevşediği şu dönemde, herkes, el ele kol kola diz dize tam bir aşk böcüğü halinde takılırken sen niye yalnızsın acaba? Biliyorum bunu çok düşünüyorsun. Hadi gel sebebini bulalım.

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/

Şu anda buzdolabında ne var?

Leziz yemekler
Sebze - Meyve
Su içinde yüzen yoğurt
Mayonez - Ketçap
Sadece bira
Yemek artıkları

Son ilişkin ne kadar sürdü?

1 yıl
Birkaç yıl
Birkaç hafta
Birkaç ay
Ben tek gece takılırım hahaha
Bu zamana kadar hiç ilişkim olmadı :(

An itibariyle odan temiz mi?

Hayır
Evet

İlk buluşmada nereye gitmek istersin?

Gece Kulübüne
Şık bir restoranta
Fark etmez bana, çıkmak olsun da
Evde takılırız yaee
Sinemaya
Konsere

En son ne zaman duş aldın?

Birkaç gün önce, kokmam ben
Islak mendil diye bi' şey var
Bugün
Kedi gibiyim, kendi kendimi temizlerim
Dün gece
Valla hatırlamıyorum

Senin için önemli olanı seç

Ailem
Para
İdeallerim
İşim
Arkadaşlarım

Dürüst ol! Gerçekten aşka inanıyor musun?

Hayır
Bilmem, belki
Evet

Çünkü fazla çekicisin

O kadar çekicisin ki etrafına ışık saçıyorsun. Bütün gözler senin üstünde. Bir yere oturduğunda bakışlardan darlanıyorsun o kadar diyeyim sana. Yalnızlığının sebebi işte tam da bu çekicilik. Hani hep derler ya "ben onun yanına yakışmam". İşte o hikayedeki ulaşılmaz karakter sensin. Bu kadar çekici olma sen de canım. Ya da vazgeçtim ol. Çünkü senin kadar yakışıklı/güzel bu dünyaya lazım!..

Çünkü fazla mükemmelsin

Kusursuzluk senin için üretilmiş bir terim. Adeta bir divan şiiri gibi...  En güzel uyaklar, benzetmeler bile senin kusursuzluğunu tam anlatamaz. O kadar mükemmel ve mükemmeliyetçisin ki yanına yakışacak tek bir ademoğlu yok bu evrende. Olsun sen yine de bekle. Belki senin kadar muaazzam bir şey çıkar karşına!..

Çünkü beterin beterisin

Acı ama gerçek, durum böyleyken böyle. Hani sağda solda diyorsun ya "abi kızlar serserilerden hoşlanıyor / ya tatlım erkekler hep eğlencelik kızlar arıyor." Ne yapsınlar, sana mı kalsınlar! Boş lafı bırak ve artık değiş. Yoksa hayatının geri kalan değersiz kısmını kuvvetle muhtemel kedi köpekle geçireceksin. Ama kime anlatıyorum nato kafa nato mermer...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beautiful_acelya

benim için ben daha önemliyim neden ben seçeneğini koymadın

emirhan-guler9

beterin beteriyim

muhammed-emre-yarbasi

ben yanlızım ve beni kimse önemsemiyo ben bişe dediğim zaman her zaman dışalanırım ben kendim olmaya çalışıyorum ama olamıyorum ve ben bunu yazarken ağlıyorum. beni tek önemseyen kişi ise ablam dı beni kimse önemsemez ben bu teste kendimeöz güven bile kazanamadım çünkü ben mükemmel bir insan değilim intihara kalkışasım geldi ama yapamadım

remzi-karli

fazla mükkemmel mişim yehe

gizem-kucuk8

fazla mükemmelik ha? :)

Görüş Bildir