Ne Kadar Flört İnsanısın?

1.3bPAYLAŞIM

Bu soruları yanıtlarsan cevabını öğrenebilirsin.

1. Başlıyoruz. İlk buluşma için en uygun ortam sence hangisi?

2. Flört edeceğin kişi öncelikle _______ olmalı.

sempatik
zeki
espritüel
şık

3. Yeşilçam'ın o efsane döneminde bir yönetmen olduğunu düşün. Filminin starı kim olurdu?

Türkan Şoray
Gülşen Bubikoğlu
Filiz Akın
Tarık Akan
Kadir İnanır
Sadri Alışık

4. Flörtünle en romantik gezinti hangisiyle olur?

Bisiklet
Klasik bir araç
Motosiklet

5. Eski sevgilinin en belirgin özelliği neydi?

6. Son olarak ülkemizden bir tatil yeri seç.

Bodrum
Çeşme
Fethiye
Marmaris
Kaş
Datça

Flört için doğmuşsun!

Verdiğin yanıtlara göre sen eksiksiz bir flört insanısın. Hoş sözler, delici bakışlar hoşuna gidiyor. Aslında sen hoşlandığın kişiden daha çok o yakınlaşmanın verdiği hissi seviyorsun. Yani tam bir aşk insanısın. Monotonluğu, tekdüzeliği hayatından olabildiğince çıkarmaya çalışıyorsun. Bu elbette ilişki hayatına da yansıyor. Ufak tefek aksiyonlar seni hayata bağlıyor.

Flört ruhunda var!

Hem de ruhunun tam derinliklerinde! Birçok insanda olduğu gibi sende de bağlanma sorunu var. Ancak senin farkın şu; bağlanmak için kendini zorlamıyorsun. Çünkü uzun vadede bunun karşındaki insanı üzeceğini, kıracağını ve yaralayacağını biliyorsun. Bu yüzden yeni şeyler denemek, yeni kişilerle tanışmak sana daha mantıklı ve eğlenceli geliyor. Senin için flört esnasında mesajlaşmak bile ayrı bir keyif.

Yerine göre flört insanısın!

Verdiğin yanıtlara göre flört işlerinde başarılısın. İnsanları etkilemeyi çok iyi biliyorsun. Hoşlandığın kişiyi iyi analiz edip onu nereden vuracağını çözeli uzun zaman olmuş. Ancak şıpsevdi değilsin. O hoş bakışları, güzel sözleri doğru kişiye kullanmayı bekliyorsun. Çünkü sana göre sadece hayatında birilerinin olması için uğraşmak insanı yoran ve gereksiz yere üzen bir şey. Doğru adımı atmayı beklemek en iyisi.

Flört insanı değilsin!

Pek flört insanı olduğun söylenemez. Flört işlerinde başarısız olmanın sebebi de doğallığı sevmen. Yani birisi seni etkilemek için olduğundan farklı davranmamalı veya hareket etmemeli. Aynı şekilde sen de bir kişi hayatına girsin diye ekstra bir efor sarfetmemelisin. Eğer birisiyle hayatını birleştirmek istiyorsan onun sadece ilk buluşmadaki şık, kibar halini değil her halini görmen lazım. Elbette flört insanı olmadığın aşk insanı olmadığın anlamına da gelmiyor. Sadece rol yapmak senlik değil.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meltem-nuhioglu

Flört ruhunda var! Hem de ruhunun tam derinliklerinde! Birçok insanda olduğu gibi sende de bağlanma sorunu var. Ancak senin farkın şu; bağlanmak için kendini zorlamıyorsun. Çünkü uzun vadede bunun karşındaki insanı üzeceğini, kıracağını ve yaralayacağını biliyorsun. Bu yüzden yeni şeyler denemek, yeni kişilerle tanışmak sana daha mantıklı ve eğlenceli geliyor. Senin için flört esnasında mesajlaşmak bile ayrı bir keyif.

nurdaanc

Flört için doğmuşsun!

galiyev

Flört insanı değilsin! Flört işlerinde başarısız olmanın sebebi de doğallığı sevmen. Sadece rol yapmak senlik değil. şu 3 cümle bana göre.

fatmaozburhan

flört insanı değilsin 👍aynen öyle 👐

dilara.koc

Flört için doğmuşsun!

Görüş Bildir