Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Müzik Dinleme Alışkanlıklarına Göre Öğrenmen Gereken Dans Türünü Söylüyoruz!

269PAYLAŞIM

Salsa? Vals?

1. Öncelikle yaşını öğrenelim!

18 altı
19 - 24
25 - 34
35 - 44
45 - 65
65 üstü

2. Bir de cinsiyetini öğrenelim!

Kadın
Erkek

3. Son zamanlarda sıklıkla dinlediğin müzik türünü öğrenelim?

4. Bu yabancı kadın şarkıcılardan birini seçmeni istiyoruz.

Iggy Azalea
Nicki Minaj
Lana Del Rey
Rihanna

5. Bu yabancı erkek şarkıcılardan birini seçmeni istiyoruz.

Ed Sheeran
Eminem
Drake
Justin Timberlake

6. Hangi yıllar müzik en iyi halindeydi?

7. Spor yaparken müzik dinlemek seni motive eder mi?

8. Sence dinlediğimiz müzik hayat tarzımızı yansıtır mı?

9. Son olarak içini kıpır kıpır eden bir müzik duyduğunda nasıl hissedersin?

Ayağımla ritim tutarım.
Yerimde duramam, kalkar oynarım.
Arkadaşlarım da dans ediyorsa onlara katılırım.
Çok çekinirim, çaktırmam.

Bachata!

Eğer acı çekmek olmasaydı, aşkı nasıl hissedebilirdik öyle değil mi? Kavuşulamayan aşklar, aşıkları ayıran uzun mesafeler, kara sevdalar senden sorulur. Sen her zaman olduğun yerde varlığını hissettiriyorsun. Aksi bir durumda kendini gösterecek kadar da cesarete sahipsin. İşte bachata tam senlik bir dans!

Tango!

Sana "net, keskin" hatta ve hatta "sert" olduğunu bile söyleyenler olmuştur. Oysa ki hiç alakası yok. Sadece kendine has bir tarzın ve duruşun var. Bu yüzden seni gördüklerinde böyle düşünmeleri çok normal. Senin arzuların var. Bir çizgin var ve saygı bekliyorsun. Tango senin dansın!

Break dance!

Bu dans sadece senin dansın değil; aynı zamanda da bu dans senin yaşam tarzın. Dışarıdan görünen o rahat tavrına tam oturuyor, içinde yaşadığın problemlerin çaresi oluyor. Kendin hakkında çok konuşmayı, anlatmayı sevmiyorsun ama içinde bir cevher yatıyor. Seni dinleyen, anlayan insanlara karşı saygın sonsuz. Umarım karşına hep böyleleri çıkar. Breakdance senin dansın!

Bale!

İnsanlar genellikle seni fazla planlı, disiplinli bulabilir. Bazen de tam tersi dağınık, boşvermiş. Çünkü senin tarzın bu. Tek bir çizgiyi takip etmek sana aykırı geliyor. Sen kendi yolunu çizmeyi tercih ediyorsun. İçindeki gücü saklı tutmasını bildiğin gibi, gerektiğinde tüm kozlarınla dışa vurmayı da başarıyorsun. Kendini sıkışık hissettiğin zamanda arkadaşların değil, kendi düşüncelerin, mantığın ve duyguların sana çare oluyor. Bale senin ruhuna, benliğine en iyi gelecek dans!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
moon_star095

Bachata 😁💃💃

ugur-ersin-guclu

4 ve 5 e cevap vermiyorum. Hepsi çöp.. Test bitmiştir.. Sınıfta kaldım :D

anormalvarlik

Break dance çıktı. BABA TAKLA ATMAK İSTİYORUM ÖĞRETİN PLSSS!!!

gorkem-gunal

bacha ne amk

kedi-ve-cat

bacha diye yazarsan tabii bilmezsen Bachata' yı.

gorkem-gunal

Bachata! Bachata! Eğer acı çekmek olmasaydı, aşkı nasıl hissedebilirdik öyle değil mi? Kavuşulamayan aşklar, aşıkları ayıran uzun mesafeler, kara sevdalar senden sorulur. Sen her zaman olduğun yerde varlığını hissettiriyorsun. Aksi bir durumda kendini gösterecek kadar da cesarete sahipsin. İşte bachata tam senlik bir dans!

Görüş Bildir