Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Murat Övüç, Oğlu Burakcan'ı Eleştiren Fettah Can'a Verdiği Küfürlü Yanıtla "Yok Artık" Dedirtti

14PAYLAŞIM

Geçtiğimiz günlerde Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç, yayınladığı videoda arabayla seyir halindeyken elindeki silahla sağa sola ateş etmişti. Videoya birçok kişiden tepki geldi, bu isimlerden biri de şarkıcı Fettah Can'dı. Ancak Fettah Can'ın tepkisine Murat Övüç'ten küfürlü bir yanıt geldi.

Murat Övüç ve oğlu Burakcan Övüç bir süredir sosyal medyanın gündeminde biliyorsunuz ki.

Mevzu ise, Burakcan Övüç'ün yayınlayıp sildiği videoda arabayla seyir halindeyken elindeki silahla sağa sola ateş etmesiydi...

👇

Son derece bilinçsizce gerçekleştirilen bu eylem, sosyal medyada da tepkilerin odağı oldu haliyle:

👇

👇

Bu duruma sessiz kalamayan isimlerden biri de şarkıcı Fettah Can oldu.

Fettah Can'ın attığı o tweet:

Tabii Murat Övüç'ten Fettah Can'a yanıt da ışık hızında geldi.

Övüç, Fettah Can'a "Bir tane bitik herif var ıslak odunla sabaha kadar dövmek lazım demiş o ıslak odunu var ya g... s... sen kimi dövüyorsun lan bitik." diyerek küfürler savurdu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
moto-moto

Islak odunu çok içine almış bu Murosss Muros sen kadınsın kadına el kalkmaz pis kokana seni. Ama oğlun elime geçerse değil ıslak odun yağlı şişe var sen seversin oglunada sevdiririz. Ne lan bu babanızın ülkesimi kafaniza göre ateş açıyorsunuz..Yer Adana çocuk gel buraya gel...Adana'ya gel....Adana'ya konser versin babacığınmi diyim anneciginmi diyim yanında sende gel ikimizde aradan çıkmış olursunuz

guray.coban

Yahu bunlar ne iş yapıyorlar oyuncu değil şarkıcı değil ne satarak para kazanıyor bunlar.

deliboran

Ya onun silahından çıkan kurşun birine gelseydi?! Haberlerde sadece “maganda kurşunu can aldı” diye anons edilip geçiştirilecekti. İşte Murat Övüç’ün oğlu da magandalık yapmış, yaşı ne olursa olsun eşşeklik etmiş! Ben de 20 yaşımı yaşadım ama elimize silah alıp oraya buraya sıkmıyorduk! Devlet devlet olsa O silahın namlusunu Murat Övüç’ün kıçına sokardı!

sultan-sefa-merva

Cok travmatik ya 😪😪 acaba arada anne de diyomudur babiskosuna 👀

dogan-k

Zaza'nın karşısında dizleri titriyordu, şimdi delikanlılığı mı tutmuş :)

Görüş Bildir