Mükemmel Sandığınız Yay Burcunun Aslında Kafayı Çizmiş Olduğunun 17 İşareti

 > 
19bPAYLAŞIM

Öyle alınmaca, darılmaca yok, ok yaydan fırladı bir kere...

17. Kendi gölgelerine kurban olurlar

Megalomanlık konusunda Arslan burcunu solda sıfır bırakan Yay burçları, mümkün olsa kendi gölgelerinin üzerine basmadan yürüyecek kıvamdadırlar. Fazla belli etmeseler de her zaman "en birincilerdir". Yazık sevin onları...

16. Her ortamda en "popi" onlardır

Yay burcunun özelliklerini araştırdığınız zaman genelde karşınıza çıkan cümleler şöyle başlar: "Yay bir ortama girdiğinde..." Öyle böyle olmaz o ortam, önceden herkes mal mal birbirine bakıyordur mesela, yay gelince balonları serbest bırakıp, zırtarır millet. Hee tamam tamam anladık en piç sensin.

15. Çirkeflik sınırından pasaportsuz geçerler

Yay burçları içinde bulundukları her ortamı aniden şenlendirip, herkesi eğlendirebileceği gibi tam tersini de çok rahat yapabilir ve ortamdaki herkesi bir anda gerebilir. İlginç olan ise bundan şeytani bir zevk alıyor olmaları. İstemedikleri bir şey olduğunda veya sadece karşılarındaki insanı bir şekilde itici bulduklarında, sırf altta kalmamak için olayı abartıp çirkefliğe vurabilirler.

14. Narsisizm konusunda level atlamış kişilerdir

"Dünyanın en mükemmel insanıyla tanışayım derken, aynaya çarptım." Bu cümleyi sadece bir yay burcundan duyabilirsiniz. Espri yapıyormuş gibi görünerek, kendini övmeye bayılan yay burçları aslında, özgüven konusunda level atlamış gizli narsisttirler.

13. Anca gezerler...

"Özgürüm ben! Özgürüüüüüm!" diye yırtınıp duran bu burç insanlarını genel olarak tutan kimse yoktur aslında. Gezme merakını ört bas etmek veya haklı çıkarmak için uydurulmuş bir bahaneden öte değildir özgür ruhları.

12. Koktu bu "bağlanamıyorum" ayakları haberleri yok

Hani özgür ruh ya haspam, sıkıldı mı "Sen beni kısıtlıyorsun"dan girip, "ama arkadaş kalalım, ben seni ararım"dan çıkar. Yemeyin bunları. Kesin sıkılmıştır ya da kendine olan aşkı ağır basmıştır, bir anda gözünden düşürmüştür seni.

11. - Merhaba ben Yay, alkoliğim. - Merhaba Yay!

"Sarhoş olmayacaksam, içmenin ne anlamı var?" mottosuyla dünyaları içerler. Yapabileceğiniz en büyük hata, bir yay burcuna içki ısmarlamaya niyetlenmenizdir.

10. Yanlarında yedek çeneyle gezerler, ısınınca değiştirirler

Susmak nedir bilmezler. Sanırsın, tüm yedikleri çenelerine gider.

9. Akılları yaşta değildir; ama başta da değildir

Aynı anda bir sürü şey yapacağım diye, hiçbir şey yapamadıklarıyla kalırlar. Genel bir hiperaktiflik, bir dikkat dağınıklığı durumu söz konusudur.

8. Paraya nasıl hitap etmeleri gerektiğini bilmezler

Anlık verdiği kararlar ve sonunu düşünmeden yaptığı harcamalar nedeniyle hiçbir zaman paraları yoktur.

7. Tam bir klinik vaka örneği ruh hastasıdırlar

Saniyelik duygu değişimleri yaşarlar. Tüm duyguları sırayla kendi özerkliğini ilan ediyormuş gibi davranırlar.

6. Ukalalıktan sorumlu genel müdür olarak atanabilirler

Hemen her türlü konuya el attıklarından dolayı, tek bir uzmanlık alanına sahip olamayan yay burçlarının her konuda mutlaka bir fikri vardır ve yanlış-doğru, iyi-kötü kendi fikirlerini beyan etmekten hiç çekinmezler.

5. Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar

"Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler." diye bir burç özelliği olabilir mi? Resmen sinir hastasısınız işte. Oldu siz sinirlenin, yıkın ortalığı, 2 dakika sonra da hiçbir şey olmamış gibi davranın, biz bekleriz.

4. Simgesi yarı insan yarı hayvan olan tek burçturlar

Bunun üzerine daha söylenecek başka bir şey var mı?

3. Tek doğru vardır, onların kabul ettiği doğru

Her zaman haklıdırlar. Onları inanmadıkları bir şeye ikna edeceğinize, şeytana Tanrı'dan bahsedin, daha başarılı olursunuz. Ateyizler bile açıklayamazlar bu dik kafalılığı...

2. Sözlükteki "sabırsız" kelimesinin karşılığı yay burcu insanlarıdır

Çoğu zaman sırf sabırsızlıkları nedeniyle ya çabuk sıkılır ya da tamamen vazgeçerler. Yay burçlarına yapabileceğiniz en büyük işkence, düğüm olmuş herhangi bir şeyi açmalarını istemektir.

1. Sonuç olarak egoist, havai, ilişki özürlü, çenesi düşük, alkolik bir burç işte!

Bu içeriği okuyan yay burçlarına editörden not: Bence de "editör" çok abartmış, yay burçları mükemmel ötesi tatlış insanlardır!

Not 2: Editörün kendisi de yay burcu ☺

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gamze-ilgun2

Tam bir yay burcunu anlatmışsın ben ve arkadaşım yay burcuyuz. O benden 1 gün sonra doğdu. ikimizde anlattığın gibiyiz. Fakat bir ayrıntı var. O da ben çok iyi oyunculuk sergilerim daha doğrusu yay burcu olan kişiler çok iyi oyuncu olur.

eda-bozkurt-tokmak

yay burcunun kendisiyle dalga geçmesini gördük.kendime bayıldığımdan inşallah çocuğum da yay olsun dediydim..Allah dualarımı kabul etti de beraber doğum günü kutluyoruz ama kendime hayır duası mı yoksa beddua mı ettim bilemedim.2 kızım yay bir kızım arslan yükselen yay bir tane de başak var.evde ki gerilim hiç bitmiyor bir kavgaya tutuşuyoruz 10 dk sonra ortalık sakin.olan babamıza oluyo

gokce-duru-tekcam

Kardes sen ne burcusun? Yani soylede bizde sana saydiralim.

can-bekdemir

yay burcuna kurban olun be!

yagmur.peker

Mazoşist bir şekilde zevk aldım bu listeden :D şu çene, gezenti,neşe saçma ve sinirli olma konusu muhteşem tespitler

Görüş Bildir