Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mitolojik Bir Tanrı Olsaydın Karşı Konulmaz Gücün Ne Olurdu?

Anasayfa
 > Test

Bütün zorlu savaşlarının sonunda hep eve dönmek için karşı konulmaz güçlere ihtiyaç duyulur çoğu zaman. En eski zamanlardan, en bilinmeyenden, mitolojik Tanrıların sahip olduğu kadim güçler gibi güçlerden. 

Peki, mitolojik bir Tanrı olsaydın karşı konulmaz gücün ne olurdu?

1. İlk olarak, kendi kimyana yakın olduğuna inandığın elementi seçmeni istiyoruz!

2. Halkın zor zamanlar geçirirken onlara yardım eli uzatmak için güvendiğin birini göndereceksin. Ama kimi?

3. Güvendiğin iki lider savaşçının senin için olmazsa olmaz özelliği nedir?

4. Mitolojik bir Tanrı olarak nerede yaşamak isterdin?

5. Kimi zaman yolundan sapmış halkına korku salmak için bir şey yapman gerekiyor. Ne yapardın?

6. Son olarak, halkın sana olan sadakatini ve sevgisini nasıl sunsun isterdin?

Kor bir alev gibi yanan bilgelik!

Mitolojik bir Tanrı olsaydın karşı konulmaz gücün kor bir alev gibi yanan bilgelik olurdu! Senin halkına verebileceğin en büyük şey bilgeliğin ve bilgelik doğrultusunda onlara kendi seçimlerini yapma hakkını tanıman. En eski zamanlardan kalma kadim bilgeliğinle her seçimin açacağı kapıyı elbette biliyorsun ama senin bilgeliğin biraz da adaletli olman ve özgür bir yaşam sunmandan geliyor!

En kuru topraklara neşe getiren bereket!

Mitolojik bir Tanrı olsaydın karşı konulmaz gücün en kuru topraklara bile neşe getiren bereketin olurdu. Sen tek bir hamleyle gücündeki eşsiz tohumları etrafa saçabiliyor, bereketsiz olana bereket; neşesiz olana neşe verebiliyorsun. Halkın sana sadık ve sevgi dolu olduğu sürece bereketinden nasibi alacak lakin aksi olursa üzerinde yaşadıkları tüm toprakları ve denizleri kurutmayacağını kim bilebilir ki?

Tüm yeryüzünün kaderini belirleyecek kehanetler!

s289.photobucket.com

Mitolojik bir Tanrı olsaydın karşı konulmaz gücün tüm yeryüzünün kaderini belirleyecek kehanetlerin olurdu! Senin kehanetlerin bugüne kadar kimseyi yarı yolda bırakmadı. Bu kehanetler vadedilmiş bütün toprakları kazandırdı, yenilemeyecek tüm düşmanları yendi. Halkının kendi içindeki güce inanmaları için senin kehanetlerine ihtiyaçları var.

Konuşamayan tüm canlılarla iletişim kurabilmek!

Mitolojik bir Tanrı olsaydın karşı konulmaz gücün konuşamayan tüm canlılarla iletişim kurabilmek olurdu! Sen dilsizin dilinden, hayvanların derdinden, yassı ağaçların endişesinden anlıyorsun. Bu eşsiz gücünle kurduğun iletişim aynı zamanda onların en müphem dertlerine de çare oluyor. Dilsizin dilinden anlamak senin en şifa veren yanın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
395
171
93
52
25
25
11
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?