Minecraft'da Bitmek Bilmeyen Far Lands Yolculuğu

Gamer
2PAYLAŞIM

Minecraft'da Bitmek Bilmeyen Far Lands Yolculuğu

Minecraft'da Bitmek Bilmeyen Far Lands Yolculuğu

Oyunda yapabileceklerinizin çeşitliliği ve büyüklüğü bir yana, Minecraft evreninin kendisi de inanılmaz büyük.

Oyunda Far Lands diye bir diyar var ki bu noktada oyunun kodları çökmeye başlıyor. Bir nevi dünyanın düz olduğuna inanıldığı sıralarda, bu inanca göre uca ulaşınca aşağı düşülecek olması gibi bir durum. Yapımcıların açıklamalarına göre kimse Far Lands'e gitmedi ve gidemeyecek. Fakat her zaman " challenge accepted " diyen birileri çıkıyor.

Kurt J. Mac isimli bir oyuncu oyunu ilk oynamaya başladığından beri Far Lands'e gitmeyi kendine misyon edinmiş durumda. Kendisi oyuna başladığı 'den beri yürüyor. Ve bugüne kadar 700 km yol katetmiş durumda. Bu süre boyunca işin Far Lands'e ulaşmak dışında diyar diyar gezdiği, hikayeler biriktirdiği çok daha büyük bir maceraya dönüştüğünü dile getiren Mac, bu yolculuğunu ise kendi youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlıyor.

Oyunun yeni versiyonunda Far Lands düzeltilmiş durumda ama eski versiyonlardan birini oynuyorsanız ve hiç update yapmadıysanız siz de oraya ulaşabilirsiniz. Fakat Far Lands'in oyunun başlangıç noktasından 12.000 km uzakta olduğunu ve Mac'in 3 yılda 700 km yol katettiğini söylemek istiyoruz. Ne diyelim, yolu açık olsun. Umarım istediği amaca ulaşır ve Minecraft evrenin belki de nesilden nesile anlatılacak en büyük serüvenini gerçekleştirmiş olur.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir