MasterChef Yasin Kendi İsteğiyle mi Elendi? Twitter Fenomeninden Son Eleme Gecesine Dair Şok İddialar

-
Abone ol

Twitter fenomeni Ata Benli, MasterChef'in son eleme gecesinde yaptığı canlı yayında ortaya attığı iddialarla "Kurgu var mı?" sorularını tekrar gündeme getirdi.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden isim Yasin oldu.

Son üç isim Cemre, Yasin ve Batuhan'dı. Potaya giren bu üç isimden Kilis Kebabı yapmaları istendi. Cemre potadan birinci çıkarak gelecek haftayı garantilerken son ikiye Yasin ve Batuhan kaldı.

Twitter fenomeni Ata Benli MasterChef Türkiye hakkında yarışma yayındayken bir canlı yayın yaptı. Benli bir süredir programın kurgu olduğunu iddia ediyor.

Benli'nin iddialarına göre normalde elenen isim Batuhan.

Ancak Yasin yeni sezonda Survivor'a katılacağı için kendini feda etmiş. Kendisine gelen bilgilere göre çekimler 4 saat uzamış.

İddialara göre Batuhan'ın yaptığı Kilis Kebabı daha başarısızmış ve iki çekim yapılmış. Hatta ilk çekimde Batuhan elenmiş. Sonraki çekimde Yasin kendi ricasıyla elenmiş.

Hatta program devam ederken Ata Benli kendisine gelen bilgilere göre Yasin'in gideceğini belirtti.

Bir diğer iddiasına göre Yasin gibi Batuhan ve Cemre de Survivor 2020'ye katılan isimler arasında olacak.

Hatta Yasin, Batuhan'ın kariyerinin mutfakla ilgili olduğunu kendisinin de Survivor'a hazırlanması gerektiğini ileterek kendisini eletmiş.

Hatta bu yüzden Batuhan'ın daha yorgun göründüğünü de belirtti.

Özetle; Ata Benli'nin iddialarına göre ilk çekimlerde elenen isim Batuhan oldu ancak Yasin'in araya girmesiyle ikinci bir çekim daha yapıldı ve Yasin elendi.

Diğer iddialar için videoyu buradan izleyebilirsiniz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
delikurt55

izlemiyorum okuduğumda tutarsızlık var. Zira eğer adam elenmek istiyorsa tekrardan yemek yapmazlar. 4 saat uzaması gerekmez. derki ben elenmek istiyorum sadece oylama uzar. Adamlar beğenmedik der. sadece görüntüsünü gösterdikleri bir programda tadını beğenedik diyip adamı 10 dakikada postalayabilirler

psipsi

"Sonraki çekimde Yasin'in elenmesiyle Yasin elenmiş." tümcesi doğru bir tümcedir arkadaşlar lütfen dalga geçmeyin. Türkçemiz böylesine güzel ve açıklayıcı bir dildir işte. Mesela Yasin'in elenmesiyle Mehmet şef de elenebilirdi; bu yüzden Yasin'in elenmesiyle Yasin'in elenmiş olduğunun belirtilmesini doğru ve yerinde bir karar olarak görüyorum. Lütfen siz de duyarlı olun ve Türkçeyi düzgün kullanın. Tşkler.

arslanoglu

cemre kim ya daha şurada karnı tok sırtı pek ağlıyor her gün survıvorde kim çekecek ağlak ağlak güçsüz ama acın da öyle seviyor işte o yüzden son survıvorları vasatt

Görüş Bildir