MasterChef Uğur Konusunda Sessizliğini Bozan Acun Ilıcalı, Neden Diskalifiye Edildiğini Ahmet Hakan'a Anlattı!

1.2bPAYLAŞIM

Bu açıklamalardan sonra tepkiler gelmeye devam edecek mi bakalım...

Kaynak

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde MasterChef yarışmacılarından Uğur Yılmaz Deniz'in geçmişte attığı tweetler herkesi çok şaşırtmıştı.

Ergenlik döneminde yazdığı bu tweetlerin ortaya çıkmasıyla bütün tepkileri üzerine çeken Uğur'un yarışmadan diskalifiye edilmesine karar vermişti Acun Ilıcalı.

👇

İddialar Doğru Çıktı! Acun Ilıcalı, Uğur'un Zamanında Attığı Tweetler Yüzünden Yarışmadan Diskalifiye Edildiğini Açıkladı - onedio.com
İddialar Doğru Çıktı! Acun Ilıcalı, Uğur'un Zamanında Attığı Tweetler Yüzünden Yarışmadan Diskalifiye Edildiğini Açıkladı - onedio.com

Herkes nasıl veda edecek diye beklerken, pazar akşamı ekrana getirdikleri görüntüler herkesi bir miktar üzmüştü.

Uğur'un ağlayarak yaptığı ve af dilediği konuşmanın üzerine bu kez de Acun Ilıcalı tepki çekmişti. Bundan prim yaptığını ve çocuğu o duruma düşürmemesi gerektiğini söylemeye başlamıştı herkes.

Size burada da bahsetmiştik.

Uğur Yılmaz Deniz'i Geçmişteki Hataları Nedeniyle MasterChef 2020'den Diskalifiye Eden Acun Ilıcalı Tepkilerin Odağında - onedio.com
Uğur Yılmaz Deniz'i Geçmişteki Hataları Nedeniyle MasterChef 2020'den Diskalifiye Eden Acun Ilıcalı Tepkilerin Odağında - onedio.com

Herkes Acun Ilıcalı'dan bir açıklama istiyordu; nitekim bu da gerçekleşti!

Ahmet Hakan ile görüşen Acun, kendince bir durum değerlendirmesi yapmış.

Ahmet Bey'in "Bir şans daha veremez miydiniz?" diye sorduğu telefon görüşmesinden geriye kalan başlıklar şöyle...

"1. Uğur’un ettiği küfürler, kitlesel bir nitelik taşımasaydı belki durum toparlanabilirdi."

"Ama o küfür üzerine bizim tepkisiz kalmamız, küfre sahip çıktığımız anlamı taşıyacaktı. Bunu kimseye anlatamazdık."

"2. Uğur’u ekranda uğurlarken..."

"Kendisini ifade etmesine imkân tanıdık. Amacımız Uğur’un yaşadığı derin pişmanlığı kamuoyuna yansıtmasını sağlamaktı. Bu amacımızı sağladık."

"3. Biz her zaman yarışmacılarımıza sahip çıkıyoruz."

"Uğur şu anda mutlu. Mutluluğunu da ifade ediyor. Tüm toplumu etkileyen samimi pişmanlıktan sonra Uğur bu konuyla ilgili bir mağduriyet yaşarsa ben yanında yer alırım."

Bu açıklamanın ardından gelen tepkiler ise şöyle...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Siz ne diyorsunuz Acun Ilıcalı'nın bu açıklamasına?

Aşağıda tartışalım mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hurkan-suren

Beyler tweetlerinden biri kapalilarla alakaliydi, eger kalsaydi ciddi anlamada Acun da zan altinda kalacakti. E simdi bu adam her seyden once insan olsa da sonucta bir is insani. Neden hepimiz izliyoruz? Cunku adam isi dogru yapiyo. Ben sevmem kendisini pek o ayri konu ama yine de Ugur'un cikarilmasi dogru karardi. Isten atilip surgune verilmedi abi adam. Yarismadan ayrilmak zorunda kaldi. Yazik oldu o ayri konu

oslo95583679

nihat doğanı 2. kez survivora çağıran, kendi kızından daha küçük kızlarla sevgili olan acuna bak sen.. ahlak dersi reis..

kendineassassin

Yarışmacılar eğer reyting getirecek kadar ünlüyse her türlü ahlâksızlıklarına göz yumulabilir, Nihat Doğan örneğinde olduğu gibi..

biacayipsin

O zaman en başından araştırıp çıkartacaktın programına. Kimse üstünden kimsenin prim yapmaya hakkı yok. Yemiyoruz bu haberim yoktu ayaklarını Acun.

nihal-ziyagil

Bence iki tarafta hatalı. İlk hatalı Uğur. Sen hem adama küfür et sonra adamın programına başvur ekmeğini te. İkinci hatalı acun medya sizde ger yarışmacıyi araştırıp sonra ekran önüne çıkarın. Olayın rayting kısmina katılmıyorum acun ilicali ne iş yapsa zaten izleyen kitle var adamın rayting sıkıntısı yok ki.

Görüş Bildir