Görüş Bildir
Haberler
MasterChef'te Programı Terk Eden Danilo Şef'ten Açıklama Geldi! İşte Danilo Zanna'nın Gitme Nedeni...

MasterChef'te Programı Terk Eden Danilo Şef'ten Açıklama Geldi! İşte Danilo Zanna'nın Gitme Nedeni...

Müge Kakşi
05.09.2021 - 00:14

TV8 ekranlarının oldukça beğenilen yarışma programı MasterChef yeni bölümleriyle hız kesmeden devam ediyor. İzleyiciyi adeta ekranlara kilitleyen yarışmada 3 Eylül akşamı yayınlanan bölümde Danilo Şef yer almamıştı. Danilo Şef'in neden gittiğine dair net bir açıklama yapılmazken Danilo Şef'ten açıklama geldi. İşte MasterChef Danilo Şef'in programdan ayrılma nedeni...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Acun Medya yapımcılığında Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın 3 Eylül akşamı yayınlanan bölümünde ünlü şef Danilo Zanna'nın olmaması izleyiciyi meraklandırmıştı. Programın şeflerinden Mehmet Şef ise Danilo Zanna'nın gitmesine yönelik '' Danilo Şef çok özel bir durumundan dolayı gitmek zorunda kaldı.' açıklamasını yapmıştı. Bugün Danilo Şef'ten açıklama geldi. İşte o açıklama...

MASTERCHEF DANİLO ZANNA NEDEN GİTMİŞTİ?

Dokunulmazlık oyununun bitiminde yarışmacıların tabaklarını tadım yapan şefler, yarışmanın kazanını seçmek için yemekleri değerlendirdikleri sırada izleyicileri meraklandıran bir an yaşanmıştı.

Danilo Şef'in yemek tadımı yapmasının hemen ardından ekipten bir kişinin yanına gelerek bir haber verdiği dikkat çekmişti. Yayın esnasında kameralara yansıyan bu durumun ardından Danilo Şef apar topar yayından ayrılmıştı.

Yaşanan durumun hemen ardından açıklama yapan Mehmet Şef, 'Danilo Şef çok çok özel bir durum nedeniyle aramızdan ayrıldı' diyerek hem izleyicilere hem de yarışmacılara bilgi vermişti.

MasterChef'te yaşanan bu durumun ardından alınan bilgilere göre Danilo Şef'e gelen haber annesinin rahatsızlandığı yönündeydi. Danilo Şef'in annesinin ani bilinç kaybı yaşamasından dolayı çevresindekilerin panik olduğu ve şefe durumu hemen bildirdikleri iddia edilmişti.

DANILO ZANNA’DAN AÇIKLAMA

İddialar sürerken; yarışmanın 3 Eylül akşamı yayınlanan bölümünde programdan gitmek zorunda kalan Danilo Şef'ten bir açıklama geldi.

Danilo Zanna, Somer Şef'in annesinin durumunu sorması üzerine, 'Annem küçük bir rahatsızlık yaşadı. Onun için hemen yanına gitmek zorunda kaldım. Sıkıntı yok; tabi ki de babamı kaybettikten sonra bizim yanımıza geldi. Onun için her zaman ihtiyacı olduğu sürecinde yanına koşmak görevimiz. Ama şükür iyi' açıklamalarında bulundu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın