Makyaj Alışkanlıklarına Göre Erkeklerin Seni Neden Çekici Bulduğunu Söylüyoruz!

3.4bPAYLAŞIM

Herkesin farklı bir makyaj stili vardır ve bu stiller aslında kişi hakkında birçok ip ucu verir bize: İşte şimdi biz bu ip uçlarını yakalayarak erkeklerin seni neden çekici bulduğunu söyleyeceğiz! Hazırsan hemen teste başlasana!

1. İlk olarak bunu öğrenmemiz lazım: Makyaj senin için ne ifade ediyor?

Makyaj bir bütünlüktür: kapatıcı, maskara, allık, ruj, biri eksik olursa olmaz!
Makyajın sadesi makbuldür: Hafif bir ten makyajıyla dudak parlatıcısı yeter!
Aslında makyajı pek sevmem ben.

2. Şimdi adım adım makyajına bakalım: Bir ten makyajı seç hadi!

3. Tenden sonra sıra gözde: Hadi bir de göz makyajı seç!

4. Gözden sonra neye geldik? Allık! Hadi bir de allık seç!

5. Sıra geldi makyajın en çarpıcı kısmına: Yani dudaklar! Hadi bir dudak seç!

6. Dudakları da bitirdiğimize göre sıra altın vuruşta: Hadi bir de highlighter görünümü seç!

7. O kadar makyaj sorduk, hadi şimdi kendine hazırladığın makyaja uyacak bir saç seç!

8. Son olarak: Muhteşem makyajın ve saçınla harika bir gün geçirdin ama artık yatağa girme vakti! Makyajını nasıl temizleyeceksin?

Temizlemeyeceğim, o kadar uğraşmışım belki yarın da kullanırım!
İyice yıkayacak ve tertemiz yapacağım yüzümü!
Pamuk veya makyaj temizleme mendili ile sileceğim.

Öz güvenli olduğun için!

Sen nasıl bir kadınsın biliyor musun? Bir bakanın dönüp bir daha baktığı, akıllardan silinmeyen bir auraya sahip, son derece etkileyici ve gösterişli bir insansın! Kendi güzelliğinin ve karizmanın farkındasın ve bunun üstüne daha da karizma ve gösteriş eklemekten asla geri durmuyorsun. Daima olabilecek en şık ve etkileyici halinle çıkıyorsun dışarıya. E doğal olarak bu durum psikolojine de yansıyor ve seni son derece öz güvenli biri haline getiriyor! Dahası, erkekler sendeki bu öz güvene, karizmaya ve asalete hayran kalıyor!

Samimi olduğun için!

Sen bir insanın muhakkak hayatında sahip olmak isteyeceği, her an her derdini paylaşabileceği ve hatta gördüğü an içini ısıtan o yegane dostsun! Kalbinde o kadar çok sevgi taşıyorsun ki, tüm dünyaya dağıtsan yine bitmez bak o derece! Bu yüzden senin etrafındakiler çok şanslı; onlara daima o sıcacık gülüşün ve anlayışlı tavırlarınla yaklaşıp hepsinin kalbini eritiyorsun. İşte erkekler de seni bu yüzden inanılmaz çekici buluyor: Senin yanında kendilerini değerli hissedip dünyada hala güzel insanlar olduğunu hatırladıkları için!

Sıra dışı olduğun için!

Biz bu yaşımıza kadar senin gibisini ne gördük ne de tanıdık! Sen gerçekten şahsına münhasır bir insansın! Ne tavırların, ne konuşmaların, ne de tarzın kimseye benzemiyor: Kimseye! %100 orijinal sen yapım yani! Bu yüzden de doğal olarak insanlarda değişik bir etki bırakıyorsun! Seni daha da tanımak, sana benzemek ve seninle çok daha fazla vakit geçirmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar! Erkeklerin de bu yarıştan geri kalır yanı yok elbette! Hepsi senin ilgini çekmek, sana yaklaşabilmek için birbirini yiyor!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeyneb-turksen

Sıra dışı olduğun için! Biz bu yaşımıza kadar senin gibisini ne gördük ne de tanıdık! Sen gerçekten şahsına münhasır bir insansın! Ne tavırların, ne konuşmaların, ne de tarzın kimseye benzemiyor: Kimseye! %100 orijinal sen yapım yani! Bu yüzden de doğal olarak insanlarda değişik bir etki bırakıyorsun! Seni daha da tanımak, sana benzemek ve seninle çok daha fazla vakit geçirmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar! Erkeklerin de bu yarıştan geri kalır yanı yok elbette! Hepsi senin ilgini çekmek, sana yaklaşabilmek için birbirini yiyor! nE şzöclzöşlvşlölxş

gamze6956

ozguvenli

slayiit76140784

samimi oldugun icin

rebel.queen

Sıradışı olduğun için!

Gizli Kullanıcı

Öz güvenli olduğun için! Saol ya bugün de kendimi iyi hissettim .

Görüş Bildir