Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Lisede Sevdiğin Konulara Göre Gizli Yeteneğini Söylüyoruz!

215PAYLAŞIM

Senin gizli yeteneğin ne?

1. Matematik dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

2. Tarih dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

3. Coğrafya dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

4. Görsel Sanatlar dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

5. Biyoloji dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

6. Fizik dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

7. Kimya dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

8. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde görülen bu konulardan hangisini daha çok seviyorsun?

Islık Çalmak!

Verdiğin cevaplara göre ağzınla zor olan sesleri çıkarabildiğin gibi ıslık çalmayı da çok iyi becerebiliyorsun! Çalamam diyorsan bile biraz pratikle çok iyi olduğunu fark edeceksin!

Sesle Bardak Kırmak!

Verdiğin cevaplara göre sesinle belli bir tonda bağırarak bardak kırabiliyorsun! Bu aslında her insanın biraz pratikle yapabileceği bir şey fakat seni onlardan ayıran şey sesini çok iyi kullanabilmen.

Balta Fırlatma!

Verdiğin cevaplara göre balta fırlatma konusunda gizli bir yeteneğin var! Biraz garip bir yetenek olduğunun farkındayız fakat deneyince sen de ne kadar iyi bir atıcı olduğunu fark edeceksin!

Ön Kaldırma!

Verdiğin cevaplara göre bisikletle ön kaldırma konusunda gizli bir yeteneğin var! Buradan yola çıkarak denge konusunda da iyi olduğunu söylemek mümkün. İp üzerinde yürüme gibi çeşitli yeteneklerin de olabilir. Deneyerek kendini keşfedebilirsin!

Bardak İstifleme!

Verdiğin cevaplara göre bardak istifleme konusunda gizli bir yeteneğin var! İnternette dolaşan videoları izlerken "Hadi canım!" dediğinin farkındayız fakat biraz pratikle sen de bu işi ne kadar kolay ve güzel şekilde yaptığının farkına varacaksın!

Zar İstifleme!

Verdiğin cevaplara göre zar istifleme konusunda gizli bir yeteneğin var! Bu imkansız gibi gözüken şeyin, deneyince sana ne kadar kolay geldiğini fark etmek için bir kaç deneme yapman yeterli. Zardan başka şeyleri de bir bardak yardımıyla istifleyerek arkadaşlarına hava atabilirsin!

El Çabukluğu!

Verdiğin cevaplara göre el çabukluğu konusunda gizli bir yeteneğin var! İskambil kağıtlarıyla insanları şaşırtmak sandığından daha kolay ve sen bunu çok iyi bir şekilde yapabilirsin. Biraz internette video izleyerek ne kadar iyi olduğunu kendi gözlerinle görebilirsin!

Origami!

Verdiğin cevaplara göre origami konusunda gizli bir yeteneğin var! Küçükken yaptığımız kağıtları katlayıp uçak yapmaktan farklı olarak sen kağıtlarla çok iyi figürler ortaya koyabiliyorsun! Sadece biraz denemeyle bu yeteneğini ortaya çıkartabilirsin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
neva.anac

zar istifleme??

orhan-ulusoy

Bardak İstifleme! Hayatımda hiç yapmadığım bir şey

nrmin-hsnova

el cabuklugu

melisa40

Sesle Bardak Kırmak! Verdiğin cevaplara göre sesinle belli bir tonda bağırarak bardak kırabiliyorsun! Bu aslında her insanın biraz pratikle yapabileceği bir şey fakat seni onlardan ayıran şey sesini çok iyi kullanabilmen.Yeni Öğrendim.

Gizli Kullanıcı

balta fırlatma! adsfjg

Görüş Bildir