Görüş Bildir
Haberler
Kupa Papara Espor Turnuvası Başlıyor!

Kupa Papara Espor Turnuvası Başlıyor!

Burak Kaya
04.09.2021 - 09:30

Esporseverleri FIFA 21, PUBG (PC) ve PUBG Mobile ile yepyeni bir maceraya çıkaracak Kupa Papara’da, her ay gerçekleşecek turnuvalar serisinde birbirinden farklı oyunlar sahne alacak. Ödül havuzunun 80.000 TL olduğu turnuva serisinde, Türkiye’nin ilk ön ödemeli metal kartı Papara Metal Card’da Kupa Papara ile sahiplerini bulacak.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Kupa Papara, önümüzdeki haftalarda başlıyor.

Kupa Papara, önümüzdeki haftalarda başlıyor.

Kupa Papara turnuva serisinin ilk ayağı FIFA 21. Çok yakında lanse edilecek FIFA 22 sahalara çıkmadan önce, yılın son FIFA 21 turnuvasında ilk düdük 21 Eylül’de çalacak. Turnuvanın büyük finali ise 25 Eylül tarihinde canlı yayınlanacak. Toplam 4.000 TL ödül havuzuna sahip olan FIFA 21 turnuvasında yılın son şampiyonu belirlenecek.

Kupa Papara'nın Eylül ayındaki bir diğer turnuvası olan PUBG’de ise ödül havuzu 7.500 TL. PUBG turnuvasında paraşütler ilk olarak 9 Eylül akşamında açılacak. Takımı ile hayatta kalma yeteneğine güvenenleri bir araya getirecek mücadelenin büyük finali 12 Eylül’de canlı olarak ekranlara gelecek.

Şampiyonların madalyası: Papara Metal Card

Şampiyonların madalyası: Papara Metal Card

Eylül ayının kapanışı, 5000 TL ödül havuzlu PUBG Mobile turnuvası ile yapılacak. 23 Eylül tarihinde Kupa Papara için PUBG Mobile oyuncuları Erangel semalarındaki uçaktan atlamaya hazır olacak. Kupa Papara PUBG Mobile turnuvasının finali, 26 Eylül’de izleyiciler ile canlı yayında buluşacak.

Yıl sonuna kadar yeni turnuvalarla devam edecek Kupa Papara’nın büyük sürprizi ise, sadece kısıtlı sayıda kullanıcının sahip olduğu “Papara Metal Card” turnuva sonrası çekiliş ile 10 kazananın kullanımına sunulacak. Turnuvaya katılan ve Papara hesabı olan herkesin katılabileceği çekilişin yanı sıra, FIFA 21, PUBG (PC) ve PUBG Mobile oyunlarının Eylül ayı şampiyonları da Türkiye’nin ilk ön ödemeli metal kartının sahibi olacak.

Kayıtlar devam ediyor.

Kayıtlar devam ediyor.

FIFA 21 ve PUBG ve PUBG Mobile ile aylar sürecek yolculuk başlıyor. Kupa Papara’da yerini almak için kaydını yapmayı unutma.

Son kayıt tarihleri PUBG için 8 Eylül, FIFA 21 için 19 Eylül ve PUBG Mobile için 21 Eylül! Tüm detaylar, kupapapara.com adresinde.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın