Görüş Bildir
Haberler
Kullanıcılar Tedirgin! Türk Kripto Para Borsası THODEX'te Neler Oluyor?

Kullanıcılar Tedirgin! Türk Kripto Para Borsası THODEX'te Neler Oluyor?

R.G.
21.04.2021 - 11:21

Türkiye'deki bilindik kripto para borsalarından bir tanesi olan THODEX'te ilginç olaylar yaşanıyor. Kullanıcılardan gelen bildirimlere göre borsa, özellikle de para çekme ve transfer işlemelerini durdurmuş durumda. Pek çok kişi, borsanın battığını düşünüyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkiye'de aktif olarak kullanılmakta olan ve kısa bir süre önce de yatırımcılara 2 milyon Dogecoin dağıtma kararı alarak sesini duyurmayı başaran THODEX isimli Türkiye merkezli kripto para borsasında sorunlar yaşanıyor. Sosyal medyada paylaşım yapan borsa kullanıcılarına göre THODEX, kullanıcılarını mağdur etmeye başladı. Özellikle de para çekmek isteyen kullanıcılar, hesaplarına hiçbir şekilde müdahale edemiyorlar.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlara göre THODEX'te, Dogecoin'de yaşanan yükselişlerin ardından sorunlar çıkmaya başladı. Kullanıcılar, THODEX borsasındaki paralarını farklı borsalara transfer etmek istediklerinde, borsada kesintiler yaşandığını ve THODEX'in işlemlere izin vermediğini iddia ederken, 2 milyon Dogecoin kampanyasının kripto para borsasını batırmış olabileceği düşünülüyor.

Kullanıcılar, Polis nezaretinde THODEX merkezine gitmiş

Kullanıcılar, Polis nezaretinde THODEX merkezine gitmiş

THODEX borsasında yaşanan kriz, kullanıcıların tepkisine neden oluyor. Bazı kullanıcılar, polis eşliğinde THODEX'in merkezine gittiklerini ancak söz konusu merkezde hiçkimsenin olmadığını ifade ediyorlar. Türkiye'de kripto para denildiği zaman akıllara gelen internet fenomenleri de THODEX ile ilgili binlerce mesaj almaya başladıklarını yazıyorlar.

Webtekno'nun haberine göre THODEX'in internet sitesinde, borsadaki işlemlerin olağan şekliyle devam ettikleri görülüyor. Ancak şirket dün resmi Twitter hesabından bir açıklama yaparak, Dogecoin işlemlerinde bakım çalışması olduğunu, çalışmaların tamamlanmasıyla transfer işlemlerinin gerçekleştirilebileceğini açıkladı.

THODEX konuyla ilgili açıklama yaptı

THODEX konuyla ilgili açıklama yaptı

THODEX, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

'Türkiye’nin en büyük ve ilk global lisanslı kripto para borsası THODEX olarak, yatırım güvenliği, kaliteli hizmet ve kullanıcı deneyimini her zaman ön planda tutan bir anlayışla çalışıyoruz. Kullanıcılarımıza dünya çapında kripto para deneyimi sunuyor, üstün müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla gerekli yatırım ve iletişimi her zaman önceliklendiriyoruz.

Bu kapsamda, Borsamızda Dogecoin yatırma ve çekme işlemleri bir süreliğine bakıma alınmıştır. Bakımın tamamlanmasının ardından kullanıcılarımız işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecektir. Bakım sürecindeyken transfer anında sorun yaşanması durumunda ise coin'ler kullanıcılarımızın hesaplarına geri yatırılmaktadır.

Bunun dışında Borsamızda genel bir sorun yaşanmamaktadır. Tüm işlemler güvenilir ve sorunsuz şekilde devam etmektedir. Kullanıcılarımızdan ve değerli basın mensuplarından, Borsamız aleyhinde olumsuz algı yaratmaya yönelik mesnetsiz ve maksatlı iddialara itibar etmemelerini önemle rica ederiz.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
6
2
2
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın