Küçükken Başlarına Gelen En Saçma Olayı Paylaşarak Kahkaha Tufanı Yaratan 15 Kişi

1.3bPAYLAŞIM

@napiyorsunuz nickli Twitter kullanıcısı, takipçilerinden küçükken başlarına gelen en saçma olayı paylaşmalarını istedi. Ortaya harika anılar çıktı. Biz de buradan yola çıkarak küçükken başlarına gelen en saçma olayı paylaşan 15 kişiyi derledik. 

İyi eğlenceler. 😁

1. Böyle şaka yapılır mı insana ya? 😕

Cclipperr

2. İnsan kardeşini unutur mu hiç? 😁

yusufbiIaI

3. Oyuncak bebek bakımı ciddi bir iştir...

gizemAksmn

4. Sonra da okul bitmedi zaten! 😄

Nurkowski1

5. Göz önüne getirince baya komik oldu. 😅

konusanpoaca

6. Ne olursa olsun o televizyon izlenecek! 😅

mukkynedemek

7. Masum...

Edaorucc

8. Üzdü... 😕

pessoftie

9. Hepimizin böyle zamanları olmuştur üzülme! 😃

xlaydaxx

10. Çok iyi. 😂

xs_slim_fit

11. 😂 😂 😂

pozesupper

12. Yapmayın böyle şeyler. 😆

atessaybuke

13. Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak...

bunedikibele1

14. Sonu kötü bitse de bunu yapmayan yoktur. 😆

nazagliyur

15. Geçmiş olsun kardeşim. 😆

cannmyx

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nur-evirgen-esin

3#, 7-8 yaşlarında falanım. Bizde bir kaç gün yatıya kalan arkadaşımla sofradan gizlice yemek aşırıp benim odamda oyuncak bebeklerimize yediriyorduk. Yiyecekleri de çekmecede saklıyorduk. Annem bir gün çekmeceyi bir açtı, kokuşmuş yiyecek artıklarını görünce şok geçirmişti. Çocukluk anısı değil ama 14 # bana kedimi anımsattı. Televizyonda bir kuş belgeseli vardı. Kedim koskocaman gözlerle kuşları izledi sonra televizyonun üstüne çıkıp arkasına patisini sallayarak kuşları yakalamaya çalıştı.

canbaz67

Saman telinden kendime F harfi yapmıştım. Sınıfta herkesin erkek fatma diye alay ettiği Fatma adında bir kız vardı, saçlarını kısa kestirirdi, çirkin olarak görürdük, çocukluk işte. Yine aynı sınıftaki kuzenim; Rıdvan(Göbek adım) seni seviyor, bak senin adının baş harfini yapmış diyerek kandırmış bunu. Kız yanıma gelip, sen beni seviyormuşsun, adımın baş harfini yapmışsın diye konuşmaya başladı, ama hoşuna gitmiş belli, gülüyor :) . Bende bir utandım, ama onu F harfinin ilk ismim olan Faruk'tan geldiğine bir türlü inandıramadım :)

babende

Solucanlar ikiye ayrılınca iki tane solucan olduğunu keşfedip ikiye bölmeye başlamıştım. Ama birini tam ortasından kesince hayvan kanadı ve hareketsiz kaldı :(

nur-evirgen-esin

Bunu ben de yapardım. Bir keresinde de annemlere sorum: "solucanı ikiye ayırınca iki solucan oluyor ya, bir solucan diğerinden geldiğini biliyor mu?" Annemler "vay be çocuğun sorduğu soruya bak" deyip hayran kalmışlardı, ama soruma da bir türlü yanıt vermemişlerdir.

zizi1

tv nin üzerinde ki çiçeği almak isterken tv yi düşürüp kırmıştım.sonra dışarı çıktım annem o gürültü neydi ne kırdın diye sorunca bahçede oyun oynayan kardeşlerimi göstererek tv yi kırmışlar anne dedim annemin içeri girmesiyle benim evden koşarak uzaklaşmam bir oldu. Sonra ne yapsam da dikkatleri üzerimden çeksem diye düşündüm ve babaannemlerin samanlığını yakmaya karar vermiştim. Samanlığı yakınca az kalsın tüm köy yanıyordu:( tabii bunun suçunu da nasıl yaptıysam halamın kızına atmıştım. Tv konusunda da yırtmıştım.küçük bir canavar dedikleri benmişim aslında.

r2d2

Yine aynı dönemler, bi yönden de milletin telsizle manita ayıklamaya çalıştığı dönemler. O zamanki telsizler genelde şifresiz ve kısa dalga kullanıyorlar. Ablam da o zamanlar tam 17-18 yaşlarında, Müzik setinin kısa dalga ayarlarını karıştırarak telsiz konuşmaları yakalardı. bende 7-8 yaşlarındayım. Adamın biri kadının biri ile konuşuyor ablam yok yanımda sanıyorum ablamla konuşuyor. Bir de kadın volki yanımda deyince adam volkiyle konuşmaya başlamaz mı Benim lakabım da volki başladım müzik seti ile konuşmaya ben konuşuyorum oradan başka bir veled konuşuyor, ben bu şerefsiz kim deyip kızıyorum adam bana cevap veriyor diyorum.. Teybe bağırdığımı, yumrukladığımı bilirim

Görüş Bildir