Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Küçük ve Büyük Memelere Sahip Kadınların Hayatlarındaki Farklılıkları Biliyor musunuz?

266PAYLAŞIM

O mu bu mu tartışmasının canı cehenneme...

1. Memeleriniz büyükse dekolte giymek oldukça zorludur, istediğiniz görüntüye ulaşamazsınız. Küçükse isterseniz komple dekolte giyin, mükemmel sonuç sizi bekler.

2. Memeleriniz küçükse daima dolgulu sütyenleri tercih edersiniz, bulamadığınızda bu boşluğu doldurmak için yöntem geliştirirsiniz. Eğer memeleriniz büyükse, acaba ne taksam da 1 mm daha büyük gözükmese diye çabalarsınız.

3. Küçük memelere sahipseniz bedeninizi bilip rahatça internetten alışveriş yapabilirsiniz; ama büyük memelere sahipseniz aldığınız çoğu kıyafetin göğüs bölgesinin olmama olasılığı vardır.

4. Küçük memelere sahipseniz mayo ya da bikini giydiğinizde bunca zaman desteklediğiniz her şey yalnız kalır; büyük memelere sahipseniz bunca zaman sakladıklarınız gün yüzüne çıkar.

Küçük memelere sahipseniz mayo ya da bikini giydiğinizde bunca zaman desteklediğiniz her şey yalnız kalır; büyük memelere sahipseniz bunca zaman sakladıklarınız gün yüzüne çıkar.
Küçük memelere sahipseniz mayo ya da bikini giydiğinizde bunca zaman desteklediğiniz her şey yalnız kalır; büyük memelere sahipseniz bunca zaman sakladıklarınız gün yüzüne çıkar.

5. Büyük memeleriniz varsa spor sütyeni giymek oldukça zor ve anlamsızdır, çünkü memelerinizi zapt etme yeteneğine sahip değildir. Küçükse problem yok, her şey tam da istediğiniz gibidir.

6. Memeleriniz küçükse sütyensiz dolaşmak tamamen keyfinize kalmıştır, ama bunu büyük memelere yapamazsınız; anında özgürlüklerini ilan ederler!

7. Memeleriniz büyükse sütyeninizden çıkan balenler yüzünden tehlikedesiniz demektir, asla yerinde durmazlar. Küçükse bu çok da kafanıza takacağınız bir sorun değil, çünkü ağır gelecek hiçbir şey yok demektir.

8. Küçük memelere sahipseniz uyurken istediğiniz pozisyonda yatabilirsiniz, sizi rahatsız edecek bir engeliniz yoktur. Ama büyükse işler pek de öyle değildir.

img7.mynet.com

9. Büyük memelerle koşmak hiç de kolay değildir. Dans etmek ve yürümekte olduğu gibi...

10. Memeleriniz küçükse sarkmasına dair endişe beslemezsiniz ama büyükse daha gençken size sarkmış gibi gelmeye başlar.

11. Aşırı güzel sütyenler ya da braletler küçük memelerde hiç de iyi durmazlar; ama büyük memelerde de durmazlar.

Tam da o mükemmel ölçüye sahip olanlar takipleşiyor!

12. Memeleriniz küçükse straplez sütyen asla durmaz, büyükse zaten hiç durmaz. Straplez sütyenler asla durmazlar.

13. Memeleriniz büyükse nur topu gibi birer boyun ve sırt ağrınız olur; küçükse bunların olması için başka sebeplere ihtiyacınız vardır.

Unutmayın; hangi ölçüde olursa olsun, içinde siz olduktan sonra bütün bedenler güzel!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duygusal_panda

Önce göm sonda toparlamaya çalış -_-

vilyimvolis

Kücük Meme > Büyük Meme

drbeyaz

küçük olunca sanki bilader diyesim geliyo.Madem var bu zıkkım büyük olsunki variyetini belli etsin🤣

elif-kilic28

Aksine braletlerin en guzel uydugu gogus boyutu kucuk goguslerdir. Ayrica buyuk goguslu olanlar dunyanin cilesini cekiyormus gibi anlatmissiniz, asiri sacma!

ali-efe-ince

#5 'i ben bi filmden hatırlıyorum sanki.

Görüş Bildir